Сьогодні, 14 лютого, голова Дрогобицької районної державної адміністрації Володимир Шутко провів нараду щодо проведення робіт для обслуговування частини нежитлової будівлі для подальшого використання та реконструкції під амбулаторію загальної практики сімейної медицини та дитячого дошкільного закладу в селі Дорожів.
В нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, керуючий справами районної ради Михайло Гук, начальник управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Любомир Бриньо, начальник відділу містобудування та архітектури Юрій Довганич, начальник відділу освіти Іван Стецко, заступник головного лікаря ДРТМО Леонід Іванчук.
Сьогодні розробляється детальний план території для проведення зміни цільового призначення об’єкту, тому Володимир Шутко доручив відповідним службам прискорити виготовлення проектної документації та наголосив на необхідності провести громадське обговорення.













