Сьогодні у районному народному домі відбулося Свято Матері. Щирі слова вітань на адресу матерів, бабусь, дружин виголосили священик-капелан о.Михайло Коліщак, голова районної ради Михайло Сікора, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник. Вони висловили особливу вдячність тим матерям, чиї сини стали на захист цілісності і незалежності України. Представники районної влади вручили квіти матері померлого українського воїна, учасника АТО Михайла Фарими.
Концертна програма була особливо цікавою і барвистою. Виступали молоді таланти сіл Дрогобиччини. Глядачі вітали кожен виступ тривалими оплесками. Свою майстерність пісні, танцю, жартівливого слова матерям дарували дитячі творчі колективи та окремі виконавці з Лішні, Модрич, Довгого Гірського, Меденич, Підбужа, Болехівців, Попелів, Гаїв Нижніх, Дорожева, Уличного, Добрівлян.
Завершився концерт яскравим виступом колективу, який народився з ініціативи головного спеціаліста з питань молоді райдержадміністрації Віталія Ковалишина спільно з дрогобицьким автором Романом Стахнівим і за короткий час завдяки засобам Інтернету став відомий у світі. Гурт, який об'єднав таланти з різних куточків Дрогобиччини, обрав собі назву “Майбутнє”. Композиція під такою ж назвою завершила сьогодні районне свято матері.













