» Інформація » В районному Народному домі урочисто вітали матерів

В районному Народному домі урочисто вітали матерів

Автор: admin2 от 8-05-2015, 13:07
 (голосів: 0)

В районному Народному домі урочисто вітали матерівБагато щирих та добрих побажань матерям висловили голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький та помічник народного депутата України Тарас Гентош.

У неділю - День матері, у якому в ці весняні дні переплелися, світлі і сумні почуття. Сьогодні Україна разом із всіма європейськими народами відзначає День пам'яті та примирення. А на її східних кордонах лунають постріли, вибухи, від рук лютого ворога гинуть кращі сини Вітчизни. Очі українських матерів сповнені сліз, болю і тривоги. Тому у у вітальних виступах ця тема була основною. Мир і спокій — це те, чого сьогодні так прагне українська земля, кожна українська родина.

Дитячі колективи виконали для матерів чудові ліричні українські пісні і танці. А на завершення в дарунок від народного депутата України Богдана Матківського кожній присутній в залі жінці вручили квіти.

 

В районному Народному домі урочисто вітали матерів

 

В районному Народному домі урочисто вітали матерів

 

В районному Народному домі урочисто вітали матерів



 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua