Як уже повідомлялося, на Дрогобиччині декілька років працює Підбузька пожежна команда, нещодавно створена - у Меденичах. Цього разу йшлося про пожежну команду у Волощанському напрямку. Після обговорення першочергових організаційних та фінансових питань, учасники наради зійшлися на думці про доцільність створення МПК в Грушові. До його формування готова долучитися Волощанська сільська рада. Очікується підтримка з районного бюджету і технічна допомога від управління ДСНС.
Створення пожежної команди заплановане на друге півріччя 2018 року.
У нараді взяли участь начальник управління ДСНС у Дрогобицькому районі Роман Свястин, Волощанський та Грушівський сільські голови Федір Нечипор та Іван Дудич, депутат районної ради Андрій Нечипор, керівник Волощанського господарства Микола Пінчак, працівники цивільного захисту райдержадміністрації.













