» Інформація » Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич подякував за належне відзначення у районі Свята Героїв

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич подякував за належне відзначення у районі Свята Героїв

Автор: admin2 от 27-05-2019, 15:28
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич подякував за належне відзначення у районі Свята Героїв Під час понеділкової наради Андрій Шевкенич підсумував відзначення в районі Свята Героїв та подякував за допомогу в організації заходів директору Дрогобицького держлісгоспу Василю Матяшовському, начальнику Другого спеціального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій Анатолію Кінчеші, начальнику відділу культури і туризму Надії Козар, начальнику відділу економіки Юлії Кузьменко та всім, хто забезпечив на належному рівні вшанування Українських героїв всіх часів, а особливо — героїв сучасної України.

Очільник району також дав низку доручень. Відділ освіти та управління соціального захисту населення отримали завдання зосередити основну увагу роботі щодо забезпечення змістовного відпочинку та оздоровлення дітей під час канікулярного періоду.

Управлінню водного господарства та управлінню АПР доручено провести роботу із сільськими ради, які мають на рахунках кошти від сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, з метою проведення невідкладних робіт для розчистки меліоративних каналів та запобігання підтопленню с/г угідь.

Голова райдержадміністрації доручив управлінню Держпродспоживслужби спільно з Лабораторним центром у зв’язку з погодними умовами оперативно провести аналіз води в криницях на території району та, при необхідності, заходи з їх дезінфекції.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua