» Інформація » Представники районної влади вшанували 25-ті роковини виведення радянських військ з Афганістану

Автор: admin2 от 17-02-2014, 09:13

Представники районної влади вшанували 25-ті роковини виведення радянських військ з Афганістану15 лютого у Дрогобичі біля пам’ятника воїнам-афганцям відбулося віче-реквієм з нагоди 25-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану. Розпочався поминальний захід панахидою.

Від районної державної адміністрації у віче взяли участь керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля та керівник відділу культури і туризму Осип Марущак.

У своєму виступі О. Марущак повідомив, що сім'ї загиблих воїнів-афганців, які проживають в селах району, до кінця лютого отримають грошову допомогу.

фото Іван Тихий