Урочисті заходи на Дрогобиччині з нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення УПА розпочалися сьогодні в районному народному домі.
На святкове дійство, яке розпочалося Маршем нової Української армії, запросили учасників національно-визвольної боротьби, військовослужбовців, ветеранів АТО/ООС, сім’ї загиблих та жителів Дрогобиччини.
Благословив учасників урочистостей священик-капелан о. Михайло Коліщак.
Присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв.
Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба та заступник голови районної ради Володимир Стецівка звернулися зі словами вдячності до захисників України, вручили грамоти військовим і квіти — матерям та дружинам загиблих.
Від народного депутата України Ореста Саламахи вітальне слово виголосив його помічник Омелян Стасула.
Свято продовжилося концертною програмою мистецьких колективів району. А на завершення учасники урочистостей скуштували смачного кулішу та запашного чаю з польової кухні 2 Спеціального центру швидкого реагування ДСНС, приготованих за сприяння Дрогобицького держлісгоспу.













