20 серпня відбулося засідання комісії райдержадміністрації з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, яке провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Було розглянуто план роботи комісії на найближчий час. Зазначалося, що в державі до кінця 2014 року запроваджена заборона на проведення перевірок усіма контролюючими органами, крім Держфіскальної служби. Втім, під час виїздів на підприємства комісія не здійснює перевірок, а проводить консультації для підприємців, керівників та працівників щодо захисту прав найманих працівників.
Комісія вирішила і надалі працювати у виїзному режимі, проводити роз'яснювальну роботу, надавати рекомендації щодо дотримання трудового законодавства.
За інформацією податкової інспекції кожен 8 роботодавець в районі виплачує заробітну плату, нижчу від мінімального рівня.













