19 жовтня в селі Верхні Гаї відбулося урочисте відкриття та посвячення пам’ятного знаку, присвяченого сторіччю бою Український Січових стрільців з російськими військами в роки Першої світової війни. Бій відбувся неподалік цього населеного пункту. На церемонії відкриття були присутні заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Галина Гайдук, сільський голова Володимир Ханас, депутати обласної, районної та сільської рад, учні школи, мешканці села, посвяту пам’ятника провели о. Роман (УГКЦ) та о. Степан (УПЦ КП).
Урочисту частину відкрив сільський голова Володимир Ханас, який розповів про цю історичну подію та подякував мешканцям Верхніх Гаїв, які найбільше долучилися до спорудження пам’ятного знаку. Після цього у виконанні учнів місцевої школи та сільського хору прозвучали національні патріотичні вірші та пісні.













