» Інформація » В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння

В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння

Автор: admin1 от 12-09-2016, 16:39
 (голосів: 0)

В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із ЗакерзонняВ неділю, 11 вересня, в селі Гаї Верхні відбулися заходи вшанування Дня пам’яті насильного виселення етнічних українців з території Закерзоння, участь в яких взяли сільських голова Володимир Ханас, депутат обласної ради Михайло Задорожний, начальник відділу культури Дрогобицької райдержадміністрації Надія Козар, депутат районної ради Михайло Гук, мешканці села.

Захід розпочався з богослужінь у місцевих храмах УГКЦ та УПЦ КП за участю місцевих священників о. Романа та о. Степана, після чого всі присутні спільною ходою вирушили до місця встановлення пам’ятного знаку жертв голодомору, де була відправлена панахида. Після панахиди вшанування продовжилося у В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоннядуховно-просвітницькому залі на тему: «Визначні постаті Лемківщини», де прозвучали розповіді про життєвий шлях Владики Йосафата Коциловського, поета Богдана-Ігора Антонича та сотенного лемківської сотні Степана Стебельського. Також перед присутніми поділилася спогадами свідок цих страшних подій Ольга Москаль.

На завершення заходу перед глядачами виступив місцевий хор, виконавши лемківські та патріотичні пісні.

 

В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння
В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння
В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння 
В Гаях Верхніх вшанували українців, вивезених із Закерзоння

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua