» Інформація » В райдержадміністрації розглядалось питання облаштування автобусної зупинки

В райдержадміністрації розглядалось питання облаштування автобусної зупинки

Автор: admin1 от 21-04-2015, 10:31

В райдержадміністрації розглядалось питання облаштування автобусної зупинкиЯк ми раніше повідомляли, на Львівщині з 5 березня працює Служба екстреної допомоги “112”. Зателефонувавши за цим номером, мешканці області можуть отримати допомогу екстрених, комунальних, соціальних служб, а також органів влади. Одне із таких звернень мешканця села Сілець Степана Бігуняка розглядалось на засіданні, що відбулося в кабінеті першого заступника голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького. На засідання були запрошені заявник, міський голова Стебника Василь Пецюх, начальник департаменту міського господарства Дрогобича Іван Лепкий, заступник начальника Управління Держземагентства у Дрогобицькому районі Ростислав Карпович, спеціалісти райдержадміністрації. Суть питання полягала в тому, що заявник просив облаштувати автобусну зупинку на так званому модрицькому повороті автодороги Трускавець — Дрогобич, провести придорожнє освітлення, заасфальтувати тротуарну доріжку та зробити відповідну дорожню розмітку.

Вивчивши матеріали, учасники засідання визначили, що місце, де повинна бути зупинка знаходиться на території, яка належить Дрогобицькій міській раді, а дорога та придорожня смуга - на обслуговуванні ТОВ “Магістраль”, яке і буде виконувати роботи по облаштуванню зупинки.

Після цього учасники засідання виїхали в село Сілець, де вивчали ситуацію безпосередньо на місці.

В райдержадміністрації розглядалось питання облаштування автобусної зупинки