» Інформація » Питання доцільності будівництва котельні в Меденицькій школі обговорили в райдержадміністрації

Питання доцільності будівництва котельні в Меденицькій школі обговорили в райдержадміністрації

Автор: admin1 от 15-09-2015, 13:43
 (голосів: 0)

Питання доцільності будівництва котельні в Меденицькій школі обговорили в райдержадміністраціїСтаном на сьогоднішній день питання скорочення споживання природного газу в закладах бюджетної сфери району є одним з найактуальніших. Так в липні-серпні, відповідно до заходів з енергозбереження, відбулася заміна газових котлів на твердопаливні в навчальних закладах сіл Рихтичі та Добрівляни. Але ситуація в Меденицькій школі дещо інакша – минулого року комунальне підприємство «Дрогобичтеплоенерго», яке обслуговує котельню в Меденичах встановило нове обладнання, якісні імпортні насоси та уклало угоду на її обслуговування на п’ять років. Тому про доцільність заміни котла за місяць до початку опалювального сезону йшлося на нараді, яку провів голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор.

Питання доцільності будівництва котельні в Меденицькій школі обговорили в райдержадміністраціїНа неї були запрошені заступник голови РДА Іван Мізерник, керівник фінансового управління Віталій Перхун, директор КП «Дрогобичтеплоенерго» Ігор Хом’як, керівник управління капітального будівництва Василь Лішнянський, в.о. керівника відділу освіти Іван Стецко, директор Меденицької школи Любомир Лешко, представник замовника та інші.

В ході обговорення кожна сторона висловила своє бачення вирішення цього питання. Найбільш емоційний був виступ директора школи Любомира Лешка, який поставив під сумнів, що за такий короткий термін будуть виконані роботи в повному об’ємі, завезені якісні дрова, підготовлено обслуговуючий персонал і тому є великий ризик, що школа може залишитись без якісного опалення. Ігор Хом’як обґрунтовано пояснив технічну сторону питання та висловився, що старі мережі на витримають реверсного руху теплоносія.

Крім цього проектантами не було узгоджено важливі питання з  КП «Дрогобичтеплоенерго».

В підсумку, на нараді було прийнято рішення про недоцільність встановлення в Меденицькій школі твердопаливного котла перед опалювальним сезоном 2015-16 років.

Питання доцільності будівництва котельні в Меденицькій школі обговорили в райдержадміністрації

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua