Вчора, 4 січня у Трускавецькій міській раді відбулася чергова зустріч з питань адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади. У зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, сільські голови Модрич, Доброгостова, Уличного, а також с.Орів Сколівського району. Були також присутні представники депутатського корпусу Трускавецької міської ради. Обговорювалося питання про підписання попереднього протоколу про наміри утворити об'єднану громаду з центром у м.Трускавець та провести відповідне громадське обговорення.
Після активної дискусії учасники зустрічі взяли участь у скайп-конференції з керівником обласного Офісу реформ Віталієм Корецьким. Домовлено про робочий візит фахівців Офісу реформ на Дрогобиччину після Різдвяних свят.
Новину відредагував: admin2 - 6-01-2016, 12:08













