» Інформація » У Трускавці відбулася чергова зустріч з питань адмінреформи

У Трускавці відбулася чергова зустріч з питань адмінреформи

Автор: admin2 от 5-01-2016, 12:15
 (голосів: 0)

У Трускавці відбулася чергова зустріч з питань адмінреформиВчора, січня у Трускавецькій міській раді відбулася чергова зустріч з питань адміністративно-територіальної реформи та децентралізації влади. У зустрічі взяли участь голова райдержадміністрації Максим Лісогор, Трускавецький міський голова Андрій Кульчинський, сільські голови Модрич, Доброгостова, Уличного, а також с.Орів Сколівського району. Були також присутні представники депутатського корпусу Трускавецької міської ради. Обговорювалося питання про підписання попереднього протоколу про наміри утворити об'єднану громаду з центром у м.Трускавець та провести відповідне громадське обговорення.

Після активної дискусії учасники зустрічі взяли участь у скайп-конференції з керівником обласного Офісу реформ Віталієм Корецьким. Домовлено про робочий візит фахівців Офісу реформ на Дрогобиччину після Різдвяних свят. 


Новину відредагував: admin2 - 6-01-2016, 12:08

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua