26 січня комісія на чолі із першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Шутком здійснила робочий виїзд до с.Летня. Йшлося про розгляд скарги родини Героя України Богдана Вайди на те, що побутові нечистоти з житлових будинків на вул. Дрогобицькій випускаються на проїжджу частину неподалік будинку, де жив Б.Вайда та де споруджено пам'ятний знак Небесній сотні.
За підсумками виїзду прийняте рішення терміново провести необхідні роботи для вирішення проблеми. Відвести каналізаційні стоки та розчистити придорожню канаву сільській раді допоможе Дрогобицький райавтодор (директор Сергій Грибанов), який надасть відповідну техніку.
У складі комісії були представники санепідслужби, екологічної інспекції, водгоспу, районного центру соціальних служб для сім'ї та молоді, фахівці райдержадміністрації.
До речі, про ситуацію в Летні йшлося під час понеділкової скайп-наради, яку проводив голова облдержадміністрації Олег Синютка.













