» Інформація » В Летні освячено Меморіал Героям Небесної Сотні

В Летні освячено Меморіал Героям Небесної Сотні

Автор: admin1 от 22-02-2016, 12:34
 (голосів: 0)

В Летні освячено Меморіал Героям Небесної Сотні21 лютого в селі Летня, на подвір'ї батьківської хати, де останні роки проживав Богдан Вайда, відбулося відкриття Меморіалу Героям Небесної Сотні. Гранітний хрест, на якому викарбувано тризуб та дві плити, де згадані імена всіх, хто віддав своє життя на Київському Майдані два роки тому. Освятив меморіал єпископ-помічник Самбірсько-Дрогобицької єпархії владика Григорій Комар. Участь у церемонії відкриття взяли голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Шутко, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний.

В Летні освячено Меморіал Героям Небесної СотніВиступаючі наголошували, що найкраща пам’ять про полеглих – то не рукотворні пам’ятники, а наші справи в ім’я розбудови розвиненої, демократичної і правової України.

Смерті героїв не будуть марними, якщо кожен українець щодня запитуватиме себе «а що я зробив для своєї країни?». У вогні Майдану народилася нова Україна, за яку Герої Небесної Сотні віддали найдорожче – своє життя. І наше з вами завдання зробити все, щоб ці жертви не були марними.

Кожен з тих хто віддав життя за честь і гідність, за Соборність і незалежність нашої держави в минулому і сьогоденні, житиме вічно в наших серцях і нашій пам’яті!

 

В Летні освячено Меморіал Героям Небесної Сотні

 

 

В Летні освячено Меморіал Героям Небесної Сотні

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua