» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » До місцевих бюджетів Дрогобицького району надійшло понад 11 млн. грн. майнових податків

Автор: admin1 от 4-12-2017, 10:37

До місцевих бюджетів Дрогобицького району надійшло понад 11 млн. грн. майнових податківУпродовж січня-листопада цього року місцеві бюджети Дрогобицького району від землекористувачів та власників нерухомості отримали 11044304 грн. майнових податків, що на 1244 тис. грн., або на 12,6 відсотків більше, ніж торік.

Найбільша питома вага у структурі надходжень майнових податків традиційно належить платі за землю. Цього року землевласники та землекористувачі – громадяни поповнили бюджети району  на 8421663  грн., що на 134,7 тис. грн., або 1,6 відсотки, перевищує минулорічні показники.

Від власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості бюджети району отримали 2 622 641 грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 1109510 грн., або 73,3 відсотки перевищує показники минулого року.

В Дрогобицькій  ОДПІ нагадують, що громадяни, які отримали податкові повідомлення-рішення з податку на нерухомість, плати за землю та транспортного податку, повинні сплатити нараховані суми протягом 60 днів з дня отримання. У разі порушення термінів сплати податку до платників застосовуватимуться фінансові санкції у вигляді штрафу в сумі від 10 до 20% несвоєчасно сплаченої суми податку.