» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Для потреб армії у січні сплачено 0,7 млн. гривень військового збору

Для потреб армії у січні сплачено 0,7 млн. гривень військового збору

Автор: admin2 от 12-02-2015, 10:29
 (голосів: 0)

Для потреб армії у січні сплачено 0,7 млн. гривень військового зборуМинулого місяця юридичні особи та підприємці Дрогобиччини сплатили до Державного бюджету 706,6 тис. грн. військового збору. Від початку запровадження цього податку суб’єкти господарської діяльності міста та району спрямували для підтримки української армії 4,9 мільйони гривень.

Звертаємо увагу, що згідно із змінами до Податкового кодексу справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Від січня розширено базу оподаткування військовим збором, а саме: оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua