» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » Дрогобичани сплатили 2,7 млн. гривень військового збору

Дрогобичани сплатили 2,7 млн. гривень військового збору

Автор: admin2 от 23-04-2015, 17:22
 (голосів: 0)

Дрогобичани  сплатили 2,7 млн. гривень військового зборуВпродовж першого кварталу платники податків Дрогобиччини перерахували до  державного бюджету майже 2,7 млн. грн. військового збору. З них у березні для зміцнення обороноздатності країни сплачено понад мільйон гривень.

Справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Цей обов’язковий платіж запроваджено з серпня минулого року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. З січня 2015 року розширено базу оподаткування військовим збором, зокрема, оподаткуванню підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб.

Сектор комунікацій

Дрогобицької ОДПІ 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua