» Дрогобицька ДПІ ГУ ДПС » За перший місяць сплачено 1,6 млн. гривень військового збору

За перший місяць сплачено 1,6 млн. гривень військового збору

Автор: admin1 от 4-02-2016, 09:58
 (голосів: 0)

За перший місяць сплачено 1,6 млн. гривень військового зборуУ січні цього року суб’єкти господарської діяльності міста Дрогобича та  Дрогобицького району спрямували для підтримки української армії 1,6 мільйона гривень. Розрахункові показники виконано на 108,4%. Це на 260 тис. грн. більше, ніж було сплачено дрогобичанами у відповідний період минулого року.

Нагадуємо, що відповідно до Податкового кодексу України справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Встановлено, що оподаткуванню військовим збором підлягають всі доходи, з яких утримується податок на доходи фізичних осіб. Ставка податку залишається незмінною – 1,5 відсотка об’єкта оподаткування.

Реквізити для сплати військового збору можна отримати в Центрі обслуговування платників Дрогобицької ОДПІ за адресою: м. Дрогобич, вул.Шевченка, 9.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua