Сьогодні у районі відбулися заходи на вшанування Дня пам'яті жертв політичних репресій. Керівництво районної ради, райдержадміністрації, Верхньогаївської сільської ради, депутати, священики, громада села Верхні Гаї прийшли до єдиного в районі пам'ятника жертвам голодоморів та політичних репресій, спорудженого з інііціативи та за кошти верхньогаївчан. Учасники віча вклонилися пам'яті тих, хто загинув або постраждав в Україні від політичних репресій 1937 - 1938 р., поклали квіти до символічного пам'ятного знака.
Новину відредагував: admin2 - 20-05-2014, 09:43













