» Список статей за 29.05.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Свято Героїв відбулося у Волі Якубовій

Автор: admin1 от 29-05-2014, 15:19

Свято Героїв відбулося у Волі ЯкубовійСьогодні, 29 травня, в селі Воля Якубова, біля пам'ятника голови проводу ОУН, полковника армії УНР, військового і політичного діяча, одного з найближчих соратників Євгена Коновальця, Андрія Мельника відбулося Свято Героїв.Андрій  Мельник народився 12 грудня 1890 року у Волі Якубовій на Дрогобиччині і пройшов шлях від командира сотні Легіону Українських Січових Стрільців на австрійсько-російському фронті до голови Проводу Українських Націоналістів... На урочистостях виступили голова Львівського обласного проводу ОУН Олег Гринюк, племінник Андрія Мельника, професор Йосип Блашкевич, заступник голови районної ради Роман Урбан, депутат обласної ради Михайло Задорожний, заступник голови станичного Дрогобицького братства ОУН УПА Тарас Куликовець, краєзнавець Роман Пастух.

Функції замовника будівництва Летнянської школи перейшли до відділу освіти

Автор: admin2 от 29-05-2014, 10:54

Функції замовника будівництва Летнянської школи перейшли до відділу освітиВідповідно до розпорядження, яке підписав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, створено комісію з передачі документів щодо будівництва школи в с.Летня відділу освіти райдержадміністрації. До складу комісії увійшли представники відділу містобудування та архітектури, відділу освіти, фінансового управління, юридичного сектору райдержадміністрації, районної ради, Летнянської сільської ради, КП “Управління капітального будівництва Дрогобицької районної ради”. У тижневий термін наявні документи, які стосуються довгобуду, повинні бути передані в освіту управлінням капітального будівництва.

Розпорядження районної державної адміністрації від 23 травня 2014 року №87

Автор: admin2 от 29-05-2014, 10:13

Про встановлення опіки над майном і житлом дитини, позбавленої батьківського піклування та призначення відповідального за його збереження

Автор: admin2 от 29-05-2014, 09:06

Місцеві бюджети отримали 16 млн. грн. субвенції на ремонт комунальних доріг областіВідповідно до затверджених розпорядженнями голови Львівської ОДА переліків об’єктів доріг комунальної власності, ремонти яких у 2014 році будуть здійснюватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету, департамент фінансів облдержадміністрації, згідно з надходженнями до обласного бюджету субвенції на цю мету, спрямував місцевим бюджетам 16 312,1 тис. грн. Ці кошти становлять 31 відсоток до річних призначень.

За словами директора департаменту фінансів ОДА Олега Демківа, з початку року з державного бюджету безпосередньо бюджетам міст і районів області перераховано кошти субвенції в сумі 30 646,7 тис. гривень...

Вони торують шлях до підприємницького Олімпу

Автор: admin1 от 29-05-2014, 08:55

Вони торують шлях до підприємницького ОлімпуУ Дрогобицькому МРЦЗ хист до підприємницької діяльності презентували шестеро конкурсантів, усі – віком до тридцяти років. До складу авторитетного журі ввійшли фахівці обласного та місцевого центру зайнятості, а також начальник карпатського сектора АТ «Дельта банк» Євген Паламарчук і директор Дрогобицького механіко-технологічного коледжу Степан Яким.

Мешканець села Лішня Лев Карпин, долучивши отриману у службі зайнятості одноразову виплату допомоги з безробіття до власних заощаджень,відкрив майстерню з шино монтажу та мийку транспортних засобів.