» Список статей за 23.05.2014
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Виборчі дільниці району працюють у необхідному режимі

Автор: admin2 от 23-05-2014, 15:20

Виборчі дільниці району працюють у необхідному режимі23 травня робочі групи райдержадміністрації на чолі із першим заступником голови РДА Степаном Рудницьким та заступником Іваном Мізерником здійснили об'їзд населених пунктів району. Відповідальні працівники райдержадміністрації оглянули стан матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, наявність державних атрибутів, засобів зв'язку, пожежогасіння, оргтехніки, необхідних меблів та металевих шаф для збереження документації, резервного освітлення тощо для належної організації та проведення позачергових виборів Президента України у районі. За результатами обстеження відбулася нарада в адміністрації, де зроблено відповідні висновки щодо матеріально-технічного забезпечення дільниць. Відзначалося, що всі дільниці готові та працюють у належному режимі.

Мешканці району отримали субсидії на тверде паливо

Автор: admin2 от 23-05-2014, 11:14

Мешканці району отримали субсидії на тверде паливо
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації повідомляє, що за січень – травень 2014 року 28 жителям району нараховано та відшкодовано субсидій для придбання твердого палива та скрапленого газу готівкою на суму 28343,15 грн.

Виплата коштів проведена через відділення ощадбанку за місцем проживання.

Автор: admin2 от 23-05-2014, 10:29

На Львівщині буде розроблена комплексна Програма із вшанування Героїв Революції ГідностіУ Львівській облдержадміністрації розроблять комплексну  Програму щодо вшанування Героїв Небесної Сотні Львівщини. Таке спільне рішення було прийнято сьогодні, 22 травня, під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Ірини Сех з родичами полеглих на Майдані, яка відбулася напередодні Дня Героя.

«Ми створимо робочу групу, яка врахує всі побажання родин загиблих, і вже ближчим часом така програма буде розроблена, і впевнена, підтримана депутатським корпусом Львівської обласної ради», – зазначила Ірина Сех.

Під час зустрічі родичі  Героїв Майдану  звернулися до керівника області з проханням допомогти у справах  з розслідуванням щодо загибелі їхніх рідних...

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 травня 2014 року №85

Автор: admin2 от 23-05-2014, 10:03

Про встановлення розміру грошової компенсації батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на суму середньої вартості харчування в дитячих дошкільних закладах на 2014 рік

Збільшено вартість грошової компенсації замість путівки

Автор: admin2 от 23-05-2014, 10:00

Збільшено вартість грошової компенсації замість путівкиУправління праці та соціального захисту населеннярайдержадміністрації повідомляє, що відповідно до наказу Мінсоцполітики України від 08.04.2014р. № 203 , який набув чинності з 21.05.2014 року та застосовується з 01.01.2014 року встановлено середню вартість санаторно –курортної путівки для виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування в сумі 360 грн. (у минулому – 340 грн.).

Грошова компенсація замість санаторно – курортної путівки виплачується інвалідам загального захворювання, якщо вони протягом трьох календарних років не одержали безоплатної путівки до санаторно – курортної установи (не беручи до уваги рік, коли інвалід звернувся за нею)...

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 травня 2014 року №84

Автор: admin2 от 23-05-2014, 09:47

Про створення робочої групи щодо розвязання соціально-побутових проблемних питань сімей, тимчасово переселених з АР Крим та південно- східних областей України на територію Дрогобицького району