» Список статей за 17.04.2015
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 17-04-2015, 14:37

Управління праці та соціального захисту населення продовжує інформування жителів району щодо спрощеного Порядку надання житлових субсидій з 1 травня 2015рПризначення субсидії буде здійснюватися на підставі двох документів – заяви і декларації (скасовується необхідність надання громадянами довідок про доходи, в тому числі і для працюючих осіб) .Запроваджується принцип призначення субсидій на підставі задекларованих заявником доходів своїх та членів домогосподарства, які проживають разом з ним. При цьому управлінням праці та соціального захисту населення вже після призначення субсидії здійснюватиметься перевірка достовірності вказаних даних, шляхом направлення запитів до Державної фіскальної служби, Пенсійного фонду, до органів самоорганізації населення, до підприємств надавачів послуг.

Обговорювалось питання впровадження мікропроектів в галузі освіти

Автор: admin1 от 17-04-2015, 10:02

Обговорювалось питання впровадження мікропроектів в галузі освіти16 квітня Дрогобицький район з робочою поїздкою відвідала директор департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Олександра Небожук та заступник директора департаменту з питань розвитку та фінансово-економічної діяльності Орест Тур. Метою поїздки було узгодження переліку об'єктів-претендентів для фінансування з Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету (обласний конкурс освітніх мікропроектів). Разом з першим заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації Степаном Рудницьким та в.о. керівника відділу освіти району Іваном Стецком вони оглянули Летнянську, Болехівську, Сторонянську, Підбузьку, Унятицьку та Верхньогаївську школи.