Нещодавно в спортивному залі Дрогобицького музичного училища імені Василя Барвінського відбулася відкрита особиста першість міста Дрогобича з бадмінтону, в якій взяли участь 34 спортсмени з Дрогобича, Нового Роздолу, Борислава, Дрогобицького району та інших міст Львівської області. Після того, як духовий оркестр музучилища виконав Державний Гімн України, до учасників змагань звернулися директор цього навчального закладу Микола Ластовецький, начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради Роман Проць, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, організатор та головний суддя змагань Валерій Юдашкін. Вони побажали успіху спортсменам та перемоги сильнішим.













