Сьогодні, 15 липня, в селі Опарі під головуванням заступника голови райдержадміністрації Івана Мізерника відбулось виїзне засідання робочої групи з питань передачі непрофільних активів з балансу Опарівської станції підземного зберігання газу на баланс сільської ради та профільних комунальних підприємств. Робочою групою розглядались питання про можливість та механізм передачі об’єктів електропостачання на баланс Дрогобицького РЕМу, об’єктів водопостачання, водовідведення - на баланс Меденицького ВУЖКГ. Після обговорення прийнято рішення про передачу мережі зовнішнього електропостачання на баланс Дрогобицького РЕМу після передачі відповідної проектної документації Опарівською станцією підземного зберігання газу.













