У неділю, 2 серпня зі Львова до с. Прилбичі Яворівського району стартує велопробіг, присвячений відзначенню Року Андрея та Климентія Шептицьких. Для всіх бажаючих відвідати місце народження Митрополита УГКЦ організатори обіцяють цікаву інтерактивну програму.
Зокрема, окрім відвідин с. Прилбичі учасники пробігу зупинятимуться у с. Страдч, як проміжній точці перепочинку. Тут розташовані унікальний печерний монастир XI-XIII ст., церква Успіння 1795 р., могили блаженних о. Корната та Прийми, а також чудотворна ікона Богородиці. Окрім цього відбудуться й зустрічі з представниками влади, громадськими активістами та духівництвом...













