Упродовж 10 – 13 травня Державна служба України з надзвичайних ситуацій перевірятиме готовність органів управління та сил цивільного захисту нашої області до реагування на надзвичайні ситуації, викликані різким погіршенням погодних умов. Про це стало відомо сьогодні, 10 травня, під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Львівщини Олега Синютки.
Протягом триденного навчання відпрацюють дії органів цивільного захисту в умовах загрози виникнення надзвичайної ситуації – штормового попередження на Львівщині.













