Сьогодні, 3 квітня стартувала акція «Великдень для Героїв». У межах заходу родини Героїв Небесної Сотні випікають паски для Захисників України та малюють писанки, якими прикрасять алею Героїв Небесної Сотні в Києві.
До акції долучилась директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.
“Дуже важливо, що у нас є така гарна українська традиція, коли спільне випікання пасок і важливо, що родини Героїв Небесної Сотні гуртуються і проводять такі заходи, залучають дітей і продовжують українські звичаї”, - зазначила Мирослава Туркало.
Окрім родин, участь у випіканні пасок взяли музиканти вокальної формації «Пікардійська Терція»...













