Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

В бібліотеці села Дорожів відбулася історична година

Автор: admin1 от 10-05-2018, 10:07

В бібліотеці села Дорожів відбулася історична година  Годину історичної правди “Доки пам'ятаємо — живемо” провела бібліотекар бібліотеки-філії села Дорожів Олена Грицюта, присвячену Дню пам'яті та примирення. Хвилиною мовчання пом'янули загиблих у Другій світовій війні. В цей день люди несуть квіти на могилу Невідомого солдата. І сьогодні серця сповнені глибокою вдячністю до воїнів, які здобули Перемогу. мужньо відстоявши честь і незалежність Батьківщини, не шкодуючи свого життя, заради щастя нинішніх поколінь. Участь у святі взяли учні 11-го класу Марія Бартіш, Ірина Ільків, Дмитро Квик, Дмитро Криворука, Михайло Лагуш, Андрій Мисак, Роман Мікула, Тетяна Орищич...

Виступ мистецьких колективів Дрогобицького району в Старому Самборі

Автор: admin1 от 7-05-2018, 12:24

Виступ мистецьких колективів Дрогобицького району в Старому СамборіВчора, 6 квітня в рамках другого етнофестивалю гостинності, започаткованого департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА творчі колективи Дрогобиччини виступили з концертом в місті Старий Самбір. Привітали учасників концерту заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник та перший заступник голови Старосамбірської РДА Руслан Пупа. «Сьогодні ми привезли до свого гостинного сусіда наші кращі творчі колективи. Слід зазначити, що Дрогобиччину і Старосамбірщину об'єднує багата і непроста історія та наші славні імена. Відомо, що Іван Франко, який народився в Нагуєвичах, любив гостювати на Старосамбірщині. Він побував у багатьох селах та найчастіше - у селі Мшанець...

Учні Доброгостівської музичної школи виступили в Дрогобичі

Автор: admin1 от 7-05-2018, 10:32

Учні Доброгостівської музичної школи виступили в ДрогобичіВ рамках ІІ етнофестивалю гостинності «Від школи до школи» в п’ятницю, 4 травня, учні Доброгостівської музичної школи виступили з цікавим концертом в актовому залі Дрогобицької музичної школи №1. Діти продемонстрували свою майстерність, все те, що навчили їх викладачі, такі концерти дають можливість показати свої досягнення, свої вміння.

Розпочала виступ Анна-Марія Іваночко, яка виконала молитву «Аве Марія».

Також глядачі гаряче вітали виступи ансамблю бандуристів, акордеоніста Юрія Сирватка, саксафоністки Анни Гук, дуету кларнетистів Ілони Пилат та Христини Гасендич, сопілкаря...

Звітний концерт випускників Доброгостівської дитячої музичної школи

Автор: admin1 от 2-05-2018, 10:56

Звітний концерт випускників Доброгостівської  дитячої  музичної  школиНещодавно в приміщенні актового залу Вороблевицької школи відбувся  звітний  концерт  учнів  випускного  класу  Доброгостівської  дитячої  музичної  школи  викладача  Грималяк  Н.М. – «Прощальний  вальс». Протягом восьми років, крок за кроком, нотка за ноткою, під пильною опікою свого викладача, ці діти пізнавали величне таїнство гри на скрипці. І  сьогодні вони зібрали своїх друзів, батьків, педагогів, щоб подарувати їм музичну згадку про проведені роки навчання у музичній школі. Калейдоскопом завирували та промайнули танцем прощального вальсу  спогади…

У концерті взяли участь Марта Бенько, Василь Патина, Руслана Герман, Наталя Іванців.

Пам'яті Чорнобиля

Автор: admin2 от 2-05-2018, 09:15

 Пам'яті Чорнобиля26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне наступне покоління.

    В день пам'яті Чорнобильської трагедії працівники бібліотеки - філії с.м.т. Меденичі провели презентацію книги М. Сущенко "Екскурс у Чорнобиль". У виданні показаний нинішній стан населених пунктів Чорнобильської зони відчуження, які були покинуті внаслідок аварії на атомній елетростанції...

 

Захід до річниці Чорнобиля у Вороблевицькій бібліотеці

Автор: admin2 от 27-04-2018, 15:32

Захід до річниці Чорнобиля у Вороблевицькій бібліотеці“Урок мужності” - сумний вечір — пам'яті, який провели бібліотекарі бібліотеки-філії с. Вороблевичі Ганна Гошко та Леся Герій, та вчили учнів вболівати за минуле держави, яке не має минулого часу в пам'яті людській. “Ті, що згоріли в огні, в перші хвилини двобою, землю прикрили собою, як наші батьки на війні”. Зрозуміти всю біль чорнобильської трагедії допомогли діти: Остап Староста, Діана і Марта Савшак, Дмитро Двожан, Аліна Добрянська, Христина Кравецька. На завершення Ганна Гошко сказала: “ Благослови, Господи, нашу страждальну матір Україну. Бережи її від голодоморів, пожеж, війн та іншої нечисті... Помолимось за тих, чиє життя забрала чорна чума Чорнобиля. Нехай ніколи не буде на нашій землі Чорнобилів. Тож пам'ятаймо, що ми люди і маємо з відповідальністю ставитися до оточуючого світу, щоб залишити його чистим, прекрасним і живим для прийдешніх поколінь”.

Масовий захід в бібліотеці Михайлевич

Автор: admin2 от 27-04-2018, 15:26

Масовий захід в бібліотеці Михайлевич"Чорнобиль - трагедія століття." Під такою назвою пройшла година-реквієм в бібліотеці-філії с. Михайлевичі. Бібліотекар Оксана Пастух розпочала захід хвилиною мовчання. Ознайомила користувачів з інформацією про Чорнобильську катастрофу, причинами аварії, поширенням радіації та впливом катастрофи на здоров'я людей. Учасники заходу уважно слухали нову для них інформацію та активно обговорювали почуте.

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеці

Автор: admin1 от 27-04-2018, 11:34

Вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…» в Уличненській бібліотеціЧорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа. 32 роки пройшло з тих пір, 32 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 32 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади. З нагоди цієї сумної дати, за активної участі молоді села в бібліотеці-філії с. Уличне відбувся вечір-реквієм «І гіркота пече полинна…». У заході взяли участь сільський голова Святослав Стефанків, вчителі школи, працівники бібліотеки та народного дому. Всі присутні мали змогу переглянути документальну стрічку «Прип’ять. 1986-1989рр. Початок. Рідкісні кадри». Кожен повинен пам’ятати про подвиг людей, які зупинили те велике лихо, наслідки якого будуть ще дуже довго нагадувати про себе.

Учениці з Летні успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач - 2018 року»

Автор: admin1 от 27-04-2018, 11:20

Учениці з Летні успішно виступили на Всеукраїнському конкурсі «Найкращий читач - 2018 року»Вчора, 26 квітня, у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбувся ІІІ-й обласний турнір Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач - 2018 року». Дрогобицький район представляли переможці ІІ-го туру конкурсу учениці Летнянської НВК І-ІІІ ст. семикласниця Інна Жук та шестикласниця Марія Зубрицька. Учасниці показали себе з найкращого боку. До перемоги в конкурсі Інні забракло лише одного балу. Член журі Оксана Думанська відзначила високі знання дівчини подарувавши їй свою книгу.

Обидві учасниці отримали грамоти та запрошені на дитячий форум та фестиваль «Книгоманія», який відбудеться 10-13 травня у Львові.

Творча зустріч у районній бібліотеці

Автор: admin2 от 26-04-2018, 15:56

Творча зустріч у районній бібліотеціВ рамках проекту Анни Литвин «Перехресні стежки» 26 квітня в читальній залі Дрогобицької центральної районної бібліотеки відбулась творча зустріч із письменниками Володимиром Лисом та Надією Гуменюк. Розпочався захід хвилиною мовчання у пам’ять жертв аварії на ЧАЕС.

Знайомство із творчим подружжям Володимиром Лисом та Надією Гуменюк розпочала завідувач відділу обслуговування ЦРБ Любов Бульбах, яка розповіла про життєвий і творчий шлях гостей книгозбірні, зазначивши, що «...цих людей єднає талант, спільна щаслива доля та невтомна самовіддана праця на ниві українського слова»...

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля

Автор: admin2 от 26-04-2018, 11:43

В Лішні вшанували пам'ять жертв Чорнобиля
"Чорнобиль - біда на багато поколінь ". Під такою назвою пройшла година-реквієм в бібліотеці- філії с.Лішня. Екскурсію у трагічне минуле провели бібліотекарі та працівники Лішяшнського народного дому. Учасники заходу переглянули документальний фільм з кадрами ліквідації катастрофи.

До уваги користувачів також було представлено книжкову виставку "Чорнобиль. Без права на забуття".

Юні читачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було"

Автор: admin1 от 26-04-2018, 09:28

Юні читачі бібліотеки переглянули  фільм "Чорнобиль... Як це було"Саме у ніч на 26 квітня 1986 року сталася катастрофа,фатальні наслідки якої відчутно і донині - вибух на Чорнобильській АЕС.

До цієї чорної дати у бібліотеці-філії селі Верхні Гаї оформлено виставку-перегляд "Попіл Чорнобиля стукає в наші серця".

Також юні користувачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було".

Це незвичайний фільм про Чорнобиль. На відміну від інших, в ньому йдеться не про минуле, а про те, що ж робити із міченою атомом територією. 

Вшанування пам'яті Чорнобиля в с.Верхні Гаї

Автор: admin2 от 26-04-2018, 09:25

Вшанування пам'яті Чорнобиля в с.Верхні Гаї
Саме у ніч на 26 квітня 1986 року сталася катастрофа, фатальні наслідки якої відчутно і донині - вибух на Чорнобильській АЕС. До цієї чорної дати у бібліотеці-філії с.Верхні Гаї оформлено виставку-перегляд "Попіл Чорнобиля стукає в наші серця". Також юні користувачі бібліотеки переглянули фільм "Чорнобиль... Як це було".

Урок екології в Болехівській бібліотеці

Автор: admin2 от 25-04-2018, 09:37

Урок екології в Болехівській бібліотеціДнями у бібліотеці села Болехівці спільно з Болехівською ЗСШ І-ІІ ст. було проведено День довкілля "Збережемо рідну землю голубою і зеленою".

Поетичними рядками про природу розпочала урок екології бібліотекар Марія Зачка.

Учні 7 класу Діана Ліва, Андріана Кашеба, Юлія Демків, Аліна Садова, Анастасія Доскоцька, Зоряна Матвіїшин, Вікторія Подольська, Іванна Климко, Діана Літинська, Андрій Боцко, Роман Чава, Максим Горішний, Андрій Ілик, Назарій Кіс, Дмитро Фромель та вчителі - класний керівник Галина Баб'як та вчитель Наталія Голець підготували виступи: "Ми всі господарі природи. Тож бережім її вроду", "Бережімо ліс"...

 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua