У понеділок, 21 березня, бібліотекар дитячого відділу Підбузької селищної бібліотеки Надія Яким провела голосне читання книги І.Я. Франка "Лис Микита" для користвачів бібліотеки,учнів 2-х - 3-х класів місцевої школи.
Діти із задоволенням взяли в ньому участь, тому що все проходило у вигляді конкурсу на найкраще прочитаний уривок із казки "Лис Микита". Всі учасники добре справилися з цим завданням, та особливо хотілося б виділити старання Софійки Шишак, Марічки Панів, Ані Юрків, Христинки Бецко, Віталіка Петльовича та Андрійка Кенца.













