Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Маленькі читачі із Залужан здійснили віртуальну екскурсію музеями України

Автор: admin2 от 13-05-2016, 11:02

Маленькі читачі із Залужан здійснили віртуальну екскурсію музеями України12 травня в бібліотеці-філії с. Залужани відбулася віртуальну подорож «Музеї України». Завідувач бібліотеки-філії Роман Гайдук провів віртуальні екскурсії кількома музеями України для учнів молодших класів. Глядачі побували в Музеї воскових фігур в Одесі, Державному музеї іграшки, Музеї писанки, Музеї шоколаду у Львові, Національному науково-природничому музеї НАН України, завдяки Інтернету відвідали інші цікаві колекції. Екскурсії надзвичайно зацікавили дітей. Захоплені маленькі читачі виявили бажання при нагоді обов’язково побувати в цих музеях реально.

Історична година “Мандрівка в минуле села Гаї Верхні”

Автор: admin2 от 11-05-2016, 12:39

Історична година “Мандрівка в минуле села Гаї Верхні”10 травня бібліотекар бібліотеки-філії с.Гаї Верхні Світлана Стасик організувала і провела для місцевих жителів — читачів бібліотеки історичну годину “Мандрівка в минуле” в рамках циклу культурно-просвітницьких заходів “Визначні постаті нашого села”, присвяченого пам'яті організатора просвітницького руху села Григорія Скоропада. На захід завітали його син Ярема Скоропад та внук Олег Скоропад, які поділилися спогадами про батька і дідуся. З біографією славного земляка виступила бібліотекар Світлана Стасик. Про місце і роль Григорія Скоропада в національно-визвольному русі розповів сільський голова Володимир Ханас. За допомогою мультимедійного обладнання присутні мали можливість переглянути слайди про видатного односельця...

Великодні гаївки на Дрогобиччині

Автор: admin1 от 5-05-2016, 11:09

Великодні гаївки на ДрогобиччиніВ українському народі побутують чудові звичаї та традиції, які передаються з покоління до покоління. Особливий вияв пасхальної радості Великодня, відбито у гаївках-величальних піснях, які цими  величними, святковими днями лунали по всіх куточках Дрогобиччини, де молодь, діти разом із старшими  водили   гаївки, співали, прославляли й раділи новому життю вічності. Особливо велелюдними, пройшли Великодні святкування  біля церков сіл Тинова, Дорожева, Нагуєвич, Урожа, Підбужа, Почаєвич, Вороблевич, Меденич, Опарів, Ясениця, Грушів Старе.

Сьогодні всі діти радіють по світу...

Мужність і біль Чорнобиля

Автор: admin2 от 4-05-2016, 16:41

Ось уже 30 років минає з того дня, коли сонячного квітневого ранку, коли все буяє і розвивається сталася жахлива трагедія, про яку багато хто й не знав і не дізнався, якби, світ не забив на сполох. Того страшного 26 квітня 1986 року горів 4 блок, горів кабель — це найстрашніше, чого очікували. Існувала загроза поширення вогню в машинному 3-му блоці, а там тони мастил. І важко тепер уявити, що могло статися, якби не загасили ту страшну пожежу.

“Ті, що згоріли в огні, в перші хвилини двобою, землю прикрили собою, як наші батьки на війні”...

Дзвони Чорнобиля

Автор: admin2 от 28-04-2016, 13:57

26 квітня в приміщенні народного дому с. Старе Село було проведено годину пам'яті “Дзвони Чорнобиля”. Лунають тривожні дзвони і всі запрошені: сільський голова, вчителі, учні, жителі села, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС зібралися, щоб відмітити сумний ювілей — 30 років з часу Чорнобильської катастрофи, найбільшої техногенно- екологічної катастрофи сучасності...

Чорнобиль - рана незагойна

Автор: admin1 от 26-04-2016, 12:30

Чорнобиль - рана незагойнаПід такою назвою 24 квітня в приміщенні народного дому села Ролів відбувся вечір — реквієм, щоб пригадати сумний ювілей. 30 років дзвони Чорнобиля не змовкають, трагедія не віддаляється, вона щодень стукає у двері — вибухом захворювань, спустошеними землями, людським нещастям.
“Той вибух вбив людське життя, навік зламав людську душу. Усе навколо понівечив , про це я пам'ятати мушу”.
Ведучі Василина Кіт та Оля Добромільська запросили всіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання тих, хто віддав своє життя, захищаючи нас від страшного атомного лиха, яких ми згадуємо, як героїв.

У Раневичах виготовляли кавові топіарії

Автор: admin1 от 19-04-2016, 12:21

16 квітня у бібліотеці -У Раневичах виготовляли кавові топіарії філії с. Раневичі було проведено майстер - клас по виготовленню кавових топіарій. Бібліотекар Оксана Дмитришин розповіла і показала як виготовити і прикрасити кавові деревця. Топіарій, або як його називають “Деревце щастя” - це декоративне штучне деревце, тобто прикраса будь - якого інтер'єру. Тому, подарувавши комусь топіарій, ви можете вважати, що подарували шматочок щастя дорогій вам людині. А кавовий топіарій ще й принесе у дім неповторний аромат кави.
В майстер - класі брали участь учні 6 класу, кожен з них мав змогу долучитися до виготовлення кавового топіарія. У дітей майстерно виходило наклеювати кавові зернятка і декорувати подарунок, адже кава є не тільки продуктом для варіння смачного напою, але і прекрасним матеріалом для виготовлення елементів декору.

Година духовності “Хресна дорога Ісуса Христа” в селі Рихтичі

Автор: admin1 от 19-04-2016, 10:29

Година духовності “Хресна дорога Ісуса Христа” в селі Рихтичі“Віримо, що Тобі було дуже важко, але, незважаючи на це, Ти сказав: “Прийдіть до мене всі стомлені та обтяжені, а я заспокою вас...” Таким словами розпочалася година духовності “Хресна дорога Ісуса Христа”, що відбулася в народному домі села Рихтичі, яку підготували і провели директор народного дому Оксана Яворська, художній керівник Ірина Головацька та завідувач бібліотеки-філії Ольга Домін. Розпочався захід спільною молитвою “Отче наш...”. Під супровід духовних пісень у виконанні учасників вокальної групи у складі Анни Кисіль, Оксани Федів, Марії Стахів, Наталії Бігуняк, Ольги Коваль, Лілі Кіндратів, за допомогою мультимедійного перегляду, присутні відвідали 14 стацій Хресної дороги...

Юні підбужани здійснили літературну подорож світом казки

Автор: admin2 от 8-04-2016, 14:37

Юні підбужани здійснили літературну подорож світом казки
До Міжнародного дня дитячої книги у дитячому відділі Підбузької селищної бібліотеки відбулася літературна подорож "Слідами героїв чарівної казки" для користувачів 3 класів. До цього заходу бібліотекар дитячого відділу Н. Яким підготувала книжкову виставку "Відчиняє двері казка", яка допоможе дітям ближче познайомитися з українськими народними казками, з казками народів світу, з літературними казками. Також на полиці книжкової виставки "Хатка левенятка" були казки та інші твори для дітей наших земляків - письменників та поетів Львівщини. На "ура" пройшла вікторина "З якої казки?", на якій діти наввипередки відгадували героїв та уривки з відомих їм казок.

Літературна година до Дня поезії в Модрицькій бібліотеці

Автор: admin1 от 8-04-2016, 10:00

Літературна година до Дня поезії в Модрицькій бібліотеці“Слово, рима і мелодія наповнюють Ваші серця натхненням, добром, надією, вірою та любов'ю, а світ навколо роблять кращим. Хай живе вічна і прекрасна ПОЕЗІЯ”. Такими словами розпочала літературну годину, присвячену Дню поезії, бібліотекар бібліотеки-філії с. Модричі Наталія Михайлів. Поезія — чарівна скрипка у чудовому оркестрі літератури. Це душевний стан людини, закоханої в іншу людину, в своє довкілля, в свою роботу. Як палає досвітніми вогнями поетичне слово Лесі Українки, як постає в цвіті яблуні поетичний світ Коцюбинського, як звучить світломузикою поезія Тичини, чарують солов'їним співом і акварельними барвами вірші Сосюри, дивиться на зірки поетичне місто Симоненка.

Захід в Лішнянській бібліотеці «Добро починається з тебе»

Автор: admin1 от 7-04-2016, 10:27

Захід в Лішнянській бібліотеці «Добро починається з тебе»2016 рік Святіший Отець Папа Римський Франциск проголосив роком Божого Милосердя. З цієї нагоди в бібліотеці-філії села Лішня було проведено годину добра і милосердя з елементами тренінгу «Добро починається з тебе».

Свято підготували і провели завідувач бібліотеки-філії Віра Висятицька та бібліотекар Христина Малик.  Вірші та молитви прозвучали у виконанні Андріани Пагутяк, Сніжани Маслюк, Анни Ходорівської, Мар’яна Славник та  інших учнів 8-их класів. У заході взяли участь директор народного дому  Олеся Чорненька та художній керівник Ольга Броницька.

Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програму

Автор: admin1 от 6-04-2016, 11:58

Департамент культури ЛОДА організував для військових мистецьку програмуНещодавно до 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного знову завітали із концертними програмами артисти. Про це повідомили у департаменті з питань культури, національносте та релігій облдержадміністрації. Спочатку перед військовослужбовцями-глядачами у клубі містечка “Базове” із виставою “Наталка Полтавка” Івана Котляревського виступив колектив Львівського академічного обласного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича. Згодом глядачам у містечку “Центральне” цей колектив подарував незабутній естрадний концерт.

Театр імені Юрія Дрогобича покаже "Наталку Полтавку" на Яворівському полігоні

Автор: admin1 от 28-03-2016, 09:16

Театр імені Юрія Дрогобича покаже "Наталку Полтавку" на Яворівському полігоніУ неділю, 3 квітня, актори Львівського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Юрія Дрогобича зустрінуться з військовими на Яворівському полігоні. Українським бійцям покажуть виставу "Наталка Полтавка" Івана Котляревського.
Про це повідомила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Христина Береговська.
"У рамках гастрольного туру з 25 лютого до 5 березня актори театру імені Юрія Дрогобича відвідали міста Кам’янець-Подільський, Бердичів, Бар, Жмеринка, Шепетівка, - розповіла Христина Береговська.

Літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” в Снятинці

Автор: admin1 от 25-03-2016, 09:42

Літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” в СнятинціУ народному домі села Снятинка нещодавно відбувся літературний вечір “Віч на віч з Кобзарем” присвячений 202 -ій річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.
 Про життя і творчість поета розповіла бібліотекар бібліотеки — філії Любов Турик і директор народного дому Віра Копач. Вірші геніального українського поета прочитали учасники художнього слова: Юля Кемпа “Реве та стогне Дніпр широкий”, Дмитро Гарбовський “Садок вишневий коло хати”, Софія Косик “Зоре моя вечірняя”, Анастасія Косик “Ой одна, я одна”, Ліля Зубрицька “Не називаю її раєм”.
В унісон билися дитячі серця, коли вони розказували рядки “Кобзаря”. Вслухаючись у щирі юні голоси — зал завмирає, бо кожне слово, кожна фраза сприймається по особливому. 

 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua