» Інформація » Сьогодні День державної служби

Сьогодні День державної служби

Автор: admin2 от 23-06-2016, 15:40

Сьогодні День державної службиЗ нагоди професійного свята колектив райдержадміністрації привітав голова Володимир Шутко. Він зазначив, що сьогодні, коли має змогу бачити роботу райдержадміністрації, так би мовити, зсередини, то зовсім по-іншому ставиться до неї, аніж раніше, будучи лише депутатом районної ради. Очільник району подякував своїм підлеглим за роботу. В час реформ, коли серйозних змін зазнає і система державної служби, Володимир Шутко побажав працівникам райдержадміністрації витримки, мудрості, високого патріотизму та професіоналізму, належної оплати праці.

Від районної ради, депутатського корпусу у день професійного свята колектив райдержадміністрації на чолі з головою Володимиром Шутком привітав заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Він відзначив професійність працівників РДА та конструктивну співпрацю між двома гілками влади району.

Мистецький дарунок держслужбовцям підготував музичний гурт “Галич” районного Народного дому.

Сьогодні День державної служби