» Інформація » В Новошичах відзначили 640-річчя села

В Новошичах відзначили 640-річчя села

Автор: admin1 от 14-08-2017, 15:33
 (голосів: 0)

В Новошичах відзначили 640-річчя села12 серпня село Новошичі відзначало своє 640-річчя. У святкуванні взяли участь голова райдержадміністрації Володимир Шутко, місцевий парох отець Василь Полянко, депутат районної ради Ярослав Коколюс, Бистрицький сільський голова Андрій Ікало, учні місцевої школи, мешканці села, гості.

Очільник Дрогобиччини зауважив, що кожне село має свою неповторну історію, а творять її прості люди, тому Володимир Шутко побажав миру й злагоди, процвітання всій громаді і кожній родині зокрема та вручив грамоти найбільш активним мешканцям села.

Із великою любов’ю земляків та гостей свята вітали школярі. Змістовний сценарій свята «Моє село – найкраще місце на землі» підготувала завідувачка школи Ніна Бойко, так музичне вітання «Я маленька українка» прозвучало у виконанні Андріяни та Вероніки Піцикевич. Також учні подарували пісню «Розкажу про Україну» і танець «Дивна квітка», а заключним акордом виступу школярів стала композиція «Україна – це ти».

Окрасою свята стали виступи художніх колективів та відомого дуету «ЯрославНа» в складі Ярослава та Наталі Дуб і навіть теплий літній дощ не завадив глядачам гарно провести святковий вечір.

В Новошичах відзначили 640-річчя села
В Новошичах відзначили 640-річчя села
В Новошичах відзначили 640-річчя села
В Новошичах відзначили 640-річчя села
В Новошичах відзначили 640-річчя села
В Новошичах відзначили 640-річчя села

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua