Сьогодні під час оперативної наради голова райдержадміністрації Володимир Шутко доручив створити комісію, яка перевірить встановлення на території району вуличної реклами, в тому числі, великих рекламних площин. Реклама, встановлена без відповідних дозволів, буде демонтована.
За результатами чергового обстеження матеріально-технічного забезпечення філії “Дрогобицький райавтодор”, яке підтвердило інформацію про критичну ситуацію на підприємстві, голова райдержадміністрації дав завдання провести невідкладну нараду з керівниками підприємств, які мають на балансі відповідну спецтехніку, забезпечити укладення з ними угод про залучення їх до розчистки доріг району в зимовий період.
На цій же нараді Володимир Шутко дав доручення провести кущові зустрічі у громадах щодо децентралізації та створення ОТГ, оскільки цей процес на Дрогобиччині, на відміну інших районів, загальмував, що в недалекому майбутньому може мати негативні наслідки для сільських населених пунктів.
Очільник району також зобов'язав відділ архітектури вивчити питання фінансового забезпечення з місцевих бюджетів паспортизації та збереження об'єктів культурної спадщини. Відділ архітектури також має підготувати листа в районну раду щодо виділення коштів для реконструкції пам'ятника І.Франку в с.Лішня.













