» Інформація » Представники районної влади взяли участь у панахиді за загиблими героями-"кіборгами"

Представники районної влади взяли участь у панахиді за загиблими героями-"кіборгами"

Автор: admin2 от 16-01-2019, 19:49
 (голосів: 0)

Представники районної влади взяли участь у панахиді за загиблими героями-"кіборгами"16 січня перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба разом з бойовими побратимами-добровольцями, військовослужбовцями, волонтерами, серед яких такі відомі активісти як Левко Скоп і Тарас Лужецький, взяли участь у поминальній панахиді за загиблими захисниками Донецького аеропорту

Панахиду за українськими героями-”кіборгами”, яка відбулася у церкві Святого Юра в Дрогобичі, відслужили священики Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua