Вчора, 03 грудня 2018 р. в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулась розширена нарада за участю керівництва РДА та районної ради, сільських, селищних голів, депутатів районної ради, очільників служб району.
Під час наради ініційовано питання створення формування перспективного плану розвитку району, який стане складовою стратегії розвитку області. До перспективного плану увійдуть всі найважливіші завдання та проекти, які потрібно реалізувати у населених пунктах району протягом трьох років. Серед цих завдань будуть визначені пріоритети на найближчу перспективу та проекти, реалізація яких вимагає більш тривалого часу, а також джерела фінансування.
Окремо обговорені питання надходжень до місцевого бюджету, в тому числі за рахунок погашення боргу...













