В понеділок, 15 серпня, семеро дітей учасників АТО з смт. Меденичі, сіл Рихтичі та Солонське поїхали на відпочинок до Закарпаття та одноденним відвідуванням Угорщини в складі молодіжної групи Львівщини.
Ця поїздка організована спеціалістами Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й стала можливою завдяки Почесного Консула Угорщини у місті Львові та Львівській області Лариси Малех та Благодійного фонду Ростислава Мельника, які взяли на себе фінансування витрат на перевезення, проживання та харчування учасників подорожі. Така ініціатива є дуже важливою для дітей, батьки яких боронять свою країну на східних кордонах і гарною нагодою відпочити, знайти нових друзів, стати більш самостійними та отримати хороші враження.













