«Ти, рідна мово, скарб від Бога, живи в народу на устах» - саме під такою назвою в бібліотеці-філії села Сторона відбулася літературна година присвячена Міжнародному дню рідної мови, яку підготували і провели завідуюча бібліотеки-філії Оксана Ровдич та працівники народного дому Іванна Столяр, Василь Кузів та Зоряна Павлів. Ведучими свята були Тарас Левицький і Олена Левицька. У виконанні учнів 6-9 класів звучали віршовані рядки про рідну мову Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, Ліни Костенко та інших. Молодші учасники заходу декламували вірші про мову сучасних дитячих письменників. Родзинкою свята стало майстерне виконання пісень про мову у виконанні Ростислава Кузіва, Богдана Куціра, Мар’яни Безик та Катерини Пагутяк.













