3 червня в районному народному домі відбулася чергова нарада працівників культури району. Керівник відділу культури і туризму Осип Марущак у своєму виступі проаналізував хід виконання Програми розвитку культури, духовності та національних традицій Дрогобицького району на 2012-2016 роки, наголосив на основних проблемах в галузі культури району та шляхи їх вирішення. На нараді також було обговорено питання партнерства бібліотеки і громади села. Перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький закликав працівників сільських народних домів приділяти більше уваги вивченню історичних пам’яток культури та сакрального мистецтва на місцях...













