26 березня працівники відділу культури і туризму райдержадміністрації на виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.03.2015 року «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля» виїхали на прибирання території Уличненського лісництва на трасі Стебник – Доброгостів. По обидва боки дороги виднілися гори сміття, які викидають нерадиві мешканці навколишніх населених пунктів. Понад 120 мішків різних відходів зібрали працівники центральної районної бібліотеки та районного Народного дому на чолі з керівником відділу Осипом Марущаком.
Щиру подяку за належне прибирання території від ДП «Дрогобицький лісгосп» висловив інженер лісових культур підприємства Олександр Романчак.













