Сьогодні після ремонту вперше відкрив свою залу для глядачів районний народний дім. Колись темне похмуре приміщення тепер виглядає, як справжній палац мистецтв, де все зроблене з любов’ю, у всьому відчувається творчий підхід. Після спільної молитви священики окропили свяченою водою оновлене приміщення, перед тим відзначивши, що врешті, на 25-му році незалежності в Україні поступово повертаються обличчям до культури. Особливо радує, що у місцевій владі знаходяться люди, які підтримують українську культуру. Адже, хто не любить своєї земної Батьківщини, не вартує небесної.
Голова районної ради Михайло Сікора сказав, що ми зобов’язані підтримувати нашу культуру, мову, бо без них нація є мертвою. Голова районної ради подякував усім, хто долучився до доброї справи, в тому числі, попередньому та нинішньому головам райдержадміністрації Максиму Лісогору і Володимиру Шутку...













