25 річницю Незалежності України відсвяткували в селі Новошичі. Це було справжнє всенародне свято, на яке зібралося майже все село. На свято завітали місцевий парох о. Василь Полянко, депутат районної ради Ярослав Коколюс та сільський голова Андрій Ікало.
Свято розпочалось з молитви біля могили Січових Стрільців, яку звершив о. Василь Полянко. Згодом святкування продовжилось на території місцевого будинку культури. З вітальним словом до своїх земляків звернувся сільський голова Андрій Ікало.













