Досвід Львівської області з реалізації служби екстреної допомоги населенню за єдиним номером "112" перейматимуть інші регіони України. Про це повідомив під час прес-конференції у вівторок, 14 квітня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка за підсумками 100 днів роботи на посаді керівника області. "Вважаю успіхом, коли ми за декілька місяців, використовуючи базові напрацювання, практично з нуля організували Службу екстреної допомоги 112. Її відзначили на рівні як Президента України, так і уряду. І сьогодні є доручення поширити цей досвід на усю Україну", - зазначив Олег Синютка.













