Сьогодні відбулося розширене засідання районної робочої групи з питань децентралізації влади та адмінреформи.
Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який провів засідання, коротко проаналізував та співставив два проекти адмінреформи, намагання реалізувати які у 2005-му та 2009-му роках не увінчалися успіхом. Учасники засідання висловили щодо цих проектів свої думки. Зокрема, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник зазначив, що кількість пропонованих у цих концепціях сільських рад не прийнятна для реалій району. Так само, які і кількість нині діючих. Оптимально це могло б бути до 21-ї самоврядної територіальної одиниці, враховуючи всі аспекти їхньої життєздатності та зручності для населення.
Керівник Бориславського відділення ОДПІ Віталій Скоропад та керівник управління Держказначейства Оксана Куцик повідомили, що сьогодні самотужки наповнювати свої бюджети можуть лише 10 із 47-ми сільських, селищних рад,..