Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі"

Автор: admin от 8-07-2015, 09:40
Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі"Державний історико-культурний заповідник "Нагуєвичі" створений 10 березня 1994 року на батьківщині Івана Франка. В структуру заповідника входять: садиба батьків письменника, музей І. Франка, скульптурна композиція "І. Франко і світова література", художньо-меморіальний комплекс "Стежка Івана Франка".
Музей "Садиба Івана Франка" відчинив двері 27 серпня 1981 р. В основу відтворення садиби покладено етнографічний нарис-спогад Івана Франка "Моя вітцівська хата"/1913 р./, де письменник описав садибу батьків, подано зовнішний та внутрішній вигляд кожної будівлі...

Зоопарк "Лімпопо" в Меденичах запрошує гостей

Автор: admin1 от 8-07-2015, 09:40

Зоопарк "Лімпопо" в Меденичах запрошує гостейСьогодні зоопарк «Лімпопо» – це перший і на даний час єдиний зоопарк у Львівській області. В зоопарку проживає більше, ніж 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни.

Територія зоопарку складає більше трьох гектарів, тут розташоване кафе та літній дворик, де Ви зможете випити квас в спекотній день та покуштувати смачні страви після прогулянки по зоопарку, поряд розміщений дитячий майданчик. При бажанні Ваші малюки зможуть проїхатися територією зоопарку на поні або на ослику.

Інформацію про агрооселі Дрогобиччини можна знайти на новоствореному сайті

Автор: admin2 от 8-07-2015, 09:01

Інформацію про агрооселі Дрогобиччини можна знайти на новоствореному сайтіУ рамках реалізації проекту “Агротуризм в курортах” за кошти Євросоюзу на Львівщині створено сайт “Агротуристичні оселі в курортах Львівської області та Підкарпатського воєводства”. Сайт функціонує українською, польською та англійською мовами.

Тут розміщена інформація (фото, адреса, контакти, послуги тощо) про відпочинкові заклади зеленого туризму, в тому числі, Дрогобицького району.

Зроблений також аналіз і діагностика агротуристичних господарств Дрогобицького району та Кросненського повіту (РП).

Адреса сайту http://agroturdrog.com.ua/

Львів - Дрогобич: для одеських журналістів організували промотур

Автор: admin2 от 4-06-2021, 09:35

Львів - Дрогобич: для одеських журналістів організували промотурПершим прямим рейсом Одеса - Львів, який відкрила авіакомпанія «SkyUp»,  прилетіла команда програми «Кругозір», аби відзняти і показати в ефірі цікаві туристичні місця Львівщини.

Організацією промотуру займалось управління туризму та курортів облдержадміністрації.

У Львові журналісти відвідали оперний театр. А потім – Дрогобич зі своїми унікальними туристичними локаціями, серед яких солеварня – найдавніше діюче підприємство в Україні. І хоч зараз воно перебуває не у найкращому стані, але найважливіше, що видобуває сіль як у давні часи – з природних розсолів...

Експедиція громад відвідала Дрогобиччину

Автор: admin2 от 21-05-2021, 15:02

Експедиція громад відвідала ДрогобиччинуУчора на Дрогобиччині перебувала туристична експедиція громад, яка проводиться під егідою управління туризму та курортів ЛОДА.

В рамках проєкту «Експедиція громад: фокус на туризм» учасники делегації на чолі з начальником управління Наталією Табакою відвідали Дрогобич та с.Нагуєвичі, зустрілися з головою райдержадміністрації Степаном Кулиняком, владою міста, адміністрацією ДІКЗ “Наєвичі”.

Відбулося знайомство з туристичними об’єктами, щоб детальніше розкрити туристичний потенціал територіальної громади, напрацювати стратегічні інструменти та скласти програму турів, які увійдуть до переліку маршрутів Львівщиною.

Проєкт «ФранкоМандри+» анонсуватимуть на горі Пікуй

Автор: admin2 от 29-04-2021, 10:43

Проєкт «ФранкоМандри+» анонсуватимуть на горі Пікуй29 травня заплановане сходження на найвищу вершину Львівської області – гору Пікуй – і встановлення на ній пам’ятної таблиці, яка засвідчує перебування на цій горі Івана Франка у 1988 році.
За словами Богдана Тихолоза, директора Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка, письменник був організатором пізнавально-краєзнавчого туризму в Галичині...

Вікенд на Дрогобиччині: туристичний маршрут з присмаком солі та нафти

Автор: admin2 от 29-04-2021, 10:37

Вікенд на Дрогобиччині: туристичний маршрут з присмаком солі та нафтиУправління туризму та курортів облдержадміністрації спільно із Дрогобицькою та Бориславською міськими радами організували прес-тур Дрогобиччиною для представників регіональних засобів масової інформації, з метою промоції туристичного напрямку на вихідні дні.

Керівник місцевого туристично-інформаційний центру Ігор Чава багато знає про туристичні принади Дрогобича та вже 5 років працює над туристичною привабливістю міста...

Проєкти з Дрогобиччини візьмуть участь у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад 2021

Автор: admin2 от 14-04-2021, 15:46

Проєкти з Дрогобиччини візьмуть участь у Конкурсі ініціатив місцевих карпатських громад 202114 квітня відбулася нарада за участю голови Дрогобицької райдержадміністрації Степана Кулиняка, голови районної ради Андрія Шевкенича, голови Асоціації органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати — Україна” Галини Литвин та начальника відділу культури і туризму РДА Надії Козар щодо розвитку туристичної галузі Дрогобиччини.

Зокрема йшлося про промоцію сакральних пам’яток культурної спадщини у с Жданівка та с.Воля Якубова, які будуть невід’ємною частиною туристичних маршрутів.

Стосовно цих об’єктів подаватимуться заявки на Конкурс ініціатив місцевих карпатських громад 2021.

Туристичні напрямки Львівщини презентували польським туроператорам

Автор: admin2 от 14-04-2021, 14:19

Туристичні напрямки Львівщини презентували польським туроператорам13 квітня відбулась онлайн-конференція в ZOOM за участю 60 польських туроператорів. Темою обговорення був виїзний туризм та туристичний потенціал Західної України.

Це другий етап міжнародного онлайн-проєкту для представників туристичної галузі України та Польщі – «B2B Online Workshop: Ukraine-Poland» від громадської спілки «VisitUkraine» спільно з «Polska Izba Turystyki»...

Правила безпечного зимового походу: обов’язкова реєстрація і номери телефонів для порятунку

Автор: admin2 от 18-01-2021, 11:42

Правила безпечного зимового походу: обов’язкова реєстрація і номери телефонів для порятункуЗбираючись взимку у похід в гори - підготуйтесь. Мандрівка у цю пору відрізняється своєю специфікою. Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації наголошує на важливості дотримання вимог безпеки у горах.

Перше, що особливо важливо, - спланувати маршрут і дуже ретельно порахувати час у мандрівці. Радимо скористатися послугами досвідчених у цій справі людей – гірських провідників. У Львівській області є Асоціація гірських провідників «Ровінь», де можна знайти експерта в подорожах у горах...

До уваги ОТГ: облдержадміністрація ділиться рекомендаціями щодо розвитку туризму у громадах

Автор: admin2 от 22-12-2020, 13:45

До уваги ОТГ: облдержадміністрація ділиться рекомендаціями щодо розвитку туризму у громадахНа території Львівщини утворили 73 об’єднані територіальні громади. Управління туризму та курортів обласної державної адміністрації може допомогти розвивати туристичну галузь у кожній з них і сподівається, що таке бажання є і в представників новостворених місцевих громад.

За що братися спочатку

Напрям розвитку туристичної галузі має бути одним із важливих питань, які постають перед новоствореними об'єднаними територіальними громадами...

Топ-7 громад Львівщини за надходженнями туристичного збору

Автор: admin2 от 17-12-2020, 11:28

Топ-7 громад Львівщини за надходженнями туристичного зборуЗа 11 місяців 2020 року, Із січня й до грудня, надходження громад та районів Львівської області від туристичного збору склали загалом 11 мільйонів 608 тисяч гривень.

Туристичний збір за бажання призначає окремо кожна територіальна громада, його базою є вартість усього періоду проживання в готелях (мотелях, хостелах), санаторіях чи курортах. Платниками збору є, відповідно, туристи. А кошти з туристичного збору нараховують до бюджетів кожної з громад.

Найбільші надходження від туристичного збору за 11 місяців припадає на Львів – 5 мільйонів 105 тисяч гривень...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua