Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Уже вдруге відбуватиметься онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»

Автор: admin2 от 30-04-2021, 11:22

Уже вдруге відбуватиметься онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав»З 14 квітня до 14 травня 2021 року проходить онлайн-конкурс дитячих малюнків «Країна моїх прав». Його організовує Координаційний центр з надання правової допомоги. Тематика малюнків — протидія булінгу.

 

Хто може брати участь?..

Чи потрібно платити за розподіл газу, якщо побутовий споживач ним не користується?

Автор: admin2 от 28-04-2021, 12:45

Доволі часто так буває, що громадяни не проживають у квартирі/будинку або переїхали у інше житлове приміщення, але платіжки за комунальні послуги, зокрема, за розподіл природнього газу продовжують надходити. Тому, болючим та поширеним серед побутових споживачів є питання щодо законності нарахування їм плати за послугу з розподілу природнього газу, якщо вони природнім газом не користуються. Розставити деякі важливі акценти у цьому питанні сьогодні ми попросили Олену Городицьку – головного спеціаліста Новороздільського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги...

Яким чином можна поділити земельну ділянку

Автор: admin2 от 22-04-2021, 15:06

Громадяни, реалізовуючи свої задуми та бажаючи досягти якоїсь відповідної мети, деколи мають намір поділити земельну ділянку, що є у їхній приватній власності. Тоді й виникає у них ряд важливих запитань, які стосуються процедури поділу земельної ділянки на частки. Відповіді на ці питання сьогодні ми шукатимемо спільно з Ольгою Жилою –фахівчинею Миколаївського бюро правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги...

Цікава інформація про права та обов’язки орендаря земельної ділянки

Автор: admin2 от 21-04-2021, 09:14

Часто фермери, укладаючи договір оренди землі, задають собі запитання: які, власне, права мають вони як орендарі. У пошуках відповіді вони деколи й звертаються до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Детальніше розповідає Марія Николаїшин –директор Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги...

Куди звертатися жертвам домашнього насильства в умовах карантину

Автор: admin2 от 23-04-2020, 14:20

Куди звертатися жертвам домашнього насильства в умовах карантинуВ умовах запровадження карантинних заходів у боротьбі з пандемією COVID-19 у світі відбувається зростання насильства в сім’ї. Ситуація ускладнюється тим, що правоохоронні органи та медичні служби широко задіяні у боротьбі з пандемією.

І хоча ця тема не завжди відкрита у суспільстві, часто жертвами домашнього психічного, фізіологічного, сексуального насильства стають саме діти.

В умовах, коли батьки сповнені панічними настроями, перебувають у стані невизначеності та подекуди втрати будь-яких коштів для існування, безпричинними жертвами таких обставин стають саме діти...

Роз'яснення Офісу омбудсмана України: трудові права в умовах карантину

Автор: admin2 от 22-04-2020, 15:17

Роз'яснення Офісу омбудсмана України: трудові права в умовах карантинуУ період запровадження карантину та застосування обмежувальних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), коли через обмеження руху громадського транспорту, міжміського сполучення, тощо працівники не мають можливості дістатися до місця роботи чи у зв’язку з падінням доходів підприємства простоюють або закриваються, до Уповноваженого з прав людини надходять повідомлення про порушення роботодавцями трудових прав працівників. 

Які ж трудові права має працівник у період карантину?..

В Україні безкоштовно надаватимуть консультації щодо земельної реформи

Автор: admin2 от 9-04-2020, 12:48

В Україні безкоштовно надаватимуть консультації щодо земельної реформиЮристи системи безоплатної правової допомоги (БПД) пропонують консультації щодо земельних питань. Про це повідомляє прес-служба Координаційного центру з надання правової допомоги.

Зазначимо, що 31 березня 2020 року Верховна Рада прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» (законопроект №2178−10). Законом з 1 липня 2021 року вводиться ринок землі в Україні.

«У зв’язку з цим у власників земельних паїв, орендарів, тих, хто займається чи хоче зайнятися аграрним бізнесом, виникатиме чимало правових запитань,..

Землевласників та фермерів запрошують до участі в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомоги

Автор: admin2 от 13-03-2020, 14:54

Землевласників та фермерів запрошують до участі в мобільних точках доступу до безкоштовної правової допомогиДля забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» з 03.03.2020 року розпочалася робота мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах.

Мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Львівській області,..

Українці заслуговують на чесну платіжку

Автор: admin2 от 25-06-2019, 10:44
Українці заслуговують на чесну платіжкуНещодавно, на засіданні Уряду Володимира Гройсмана, на обговоренні була вартість комунальних платежів.
Якісні послуги та справедлива плата за них – важлива складова успішного суспільства із сильним середнім класом. 
ВАЖЛИВО: За повітря платити не треба.
У лютому цього року Кабінет Міністрів України звернув увагу на те, що громадянам за наявності лічильників газу приходять платіжки із застосуванням коефіцієнтів приведення до стандартних умов...
Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua