Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Мінцифри запустить Національну вебплатформу центрів надання адміністративних послуг

Автор: admin2 от 4-02-2021, 11:32

Мінцифри запустить Національну вебплатформу центрів надання адміністративних послугНаціональна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг (Платформа Центрів Дія) покращить діяльність ЦНАП, а також допоможе громадянам отримувати зручні та якісні державні сервіси. На засіданні 3 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив відповідну постанову.

Документом передбачено, що Міністерство цифрової трансформації розробить Національну веб-платформу центрів надання адміністративних послуг (Платформу Центрів Дія) та забезпечуватиме її функціонування...

Увага! Змінилася адреса районного державного реєстратора

Автор: admin2 от 11-06-2020, 11:42

Увага! Змінилася адреса районного державного реєстратора
Повідомляємо, що районний державний реєстратор юридичних та фізичних осіб – підприємців, який раніше працював у приміщенні колишнього Укрсоцбанку (Альфабанку), тепер працює за адресою: м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, райдержадміністрація (4 поверх, управління економіки).

До уваги мешканців району

Автор: admin2 от 12-03-2020, 12:37

Мешканці населених пунктів району обслуговуються у Центрі надання адміністративних послуг м.Дрогобич.

Адреса:
82100 м. Дрогобич, пл. Ринок, 1 (приміщення Дрогобицької міської ради, вхід в Центр ліворуч від центрального входу в міську раду)
Телефон:(03244)2-25-62
Факс:(03244)3-71-66
E-mail:
cnap@drohobych-rada.gov.ua
rada@drb.lviv.ua

Графік роботи:

Понеділок, Середа, Четвер, Субота
8:00 – 17:00;
Вівторок
8:00 – 20:00
П’ятниця
8:00 – 15:45
Без перерви на обід

 

https://drohobych-rada.gov.ua/%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8F/igov-poslygu/

Інформація з ЄДР стане доступною у повному обсязі

Автор: admin1 от 12-12-2019, 09:30

Інформація з ЄДР стане доступною у повному обсязіЗ 16 грудня 2019 року інформація з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) буде оприлюднюватися у форматі відкритих даних у повному обсязі.

Наказом Міністерства юстиції України від 06.11.2019  № 3412/5 «Про внесення змін до Переліку інформації, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядником якої є Міністерство юстиції України», передбачається, в міру технічної реалізації такої можливості, розширення переліку... 

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин

Автор: admin2 от 19-09-2019, 09:19

Нагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносинНагадуємо, що на сайті Держгеокадастру доступні онлайн-послуги у сфері земельних відносин. Функціонал дає можливість просто, зручно та оперативно отримати найбільш потрібні довідки та документи.

За допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні та отримати сервісні електронні послуги Держгеокадастру, зокрема:

отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки,..

Перелік адміністративних послуг, які надаються через центр надання адміністративних послуг Дрогобицької районної державної адміністрації з червня 2019 року

Автор: admin1 от 19-08-2019, 12:15

Перелік  адміністративних послуг, які надаються через центр надання  адміністративних  послуг Дрогобицької районної державної адміністрації  з червня 2019 рокуСуб'єкт надання адміністративної послуги - державний реєстратор Дрогобицької районної державної адміністрації (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців) (8)

1.Державна реєстрація юридичної особи або фізичної особи, яка має намір стати підприємцем*

2.Видача витягу, виписки, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців*

3.Державна реєстрація змін до установчих документів юридичної особи*...

Уряд вдосконалив функціонування ЦНАП та їхніх територіальних підрозділів

Автор: admin1 от 16-08-2019, 12:32

Уряд вдосконалив функціонування ЦНАП та їхніх територіальних підрозділів14 серпня Кабінет Міністрів України ухвалив ініційовані Мінекономрозвитку зміни до чинного законодавства з метою удосконалення роботи центрів із надання адміністративних послуг (ЦНАП), їхніх територіальних підрозділів та віддалених робочих місць адміністраторів. Ухвалена Урядом постанова серед іншого передбачає внесення змін до Примірних положень та регламенту центру надання адміністративних послуг - зокрема, вводить норму обов’язкового облаштування Центрів інформаційними терміналами та іншими програмно-технічними засобами самообслуговування громадян.

Інформація для органів місцевого самоврядування

Автор: admin1 от 6-05-2019, 16:30

Інформація для органів місцевого самоврядуванняВідкрито прийом заявок на участь у четвертому завершальному раунді відбору Фази впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення Центрів надання адміністративних послуг (2018-2020 рр.). Стратегією реформування державного управління України на 2016-2020 роки, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 року № 474-р (далі – Стратегія), визначено один із пріоритетів реформи – підвищення якості та доступності адміністративних послуг, у тому числі через центри надання адміністративних послуг, а також задля забезпечення покращення якості надання адміністративних послуг – розширення мережі центрів надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП). u-lead.pdf [ b] (завантажень: 20)

Інженер-землевпорядник відтепер сам формує довідку 6-зем

Автор: admin1 от 4-04-2019, 09:18

Інженер-землевпорядник відтепер сам формує довідку 6-земВідтепер довідку за формою 6-зем сертифікований інженер-землевпорядник формує самостійно та отримує онлайн за декілька хвилин. Це значно спрощує та прискорює розробку проектів землеустрою. Замовлення такої довідки доступне на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Формування заяви на довідку з державної статистичної звітності». Дуже сподіваємось, що найближчим часом перелік електронних послуг доповниться функцією самостійної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі сертифікованим інженером-землевпорядником.

Законопроект про онлайн-реєстрацію місця проживання вже у Раді

Автор: admin1 от 19-10-2018, 09:57

Законопроект про онлайн-реєстрацію місця проживання вже у Раді17 жовтня у приміщенні Верховної Ради відбулася презентація та реєстрація проекту закону «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні». Про це повідомило Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. Відповідний законопроект був розроблений Офісом реформування адміністративних послуг.

«Підхід до реєстрації місця проживання в Україні не змінювався ще з радянських часів. Сьогодні процедура змушує кожного громадянина доводити державі своє право проживання у помешканні і збирати ряд довідок та підтверджень. Реформа передбачає введення...

Уряд вніс зміни у порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки

Автор: admin1 от 4-10-2018, 10:04

Уряд вніс зміни у порядок оформлення паспорта громадянина України у формі ID-карткиЗапровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише у разі обміну паспорта, замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше. Головною метою запровадження нового документа є безпека суспільства, захист від підроблення та крадіжки особистості (Identity theft). Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн. Вчора, 3 жовтня 2018 року, на засіданні Кабінету Міністрів України було внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від...

У листопаді запрацює автообмін між реєстрами Мін'юсту та реєстром судових рішень

Автор: admin1 от 2-10-2018, 14:48

У листопаді запрацює автообмін між реєстрами Мін'юсту та реєстром судових рішеньМіністерство юстиції України та Державна судова адміністрація підписали меморандум про співробітництво. Про це повідомила прес-служба Мін'юсту. Це передбачає, що до 15 листопада цього року запрацює автоматизований обмін інформацією між Єдиним державним реєстром судових рішень та Єдиним державний реєстром юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, Державним реєстром обтяжень рухомого майна, Державним реєстром речових прав на нерухоме майно.

Цей меморандум підписали заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова та заступник Голови Державної судової адміністрації Сергій Чорнуцький.

Опубліковано Постанову КМУ “Про внесення змін до порядку ведення Державного земельного кадастру”

Автор: admin2 от 25-09-2018, 16:13

Опубліковано Постанову КМУ “Про внесення змін до порядку ведення Державного земельного кадастру”Як повідомляє Офіс Ефективного Регулювання (BRDO), в Урядовому кур’єрі (№175, від 19.09.2018) була опублікована Постанова Кабінету Міністрів України №710 від 18.07.2018 “Про внесення змін до порядку ведення Державного земельного кадастру” (http://bit.ly/2NAhB3h)

Постанова набирає чинності через 6 місяців – 19 лютого 2018 (окрім пункту 2, який набирає чинності з дати опублікування).

Які зміни вносяться відповідно до порядку ведення Державного земельного кадастру?..

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року

Автор: admin2 от 19-04-2018, 16:11

Втратив чинність порядок видачі паспорта у формі книжечки зразка 1994 року17 квітня втратив чинність наказ Міністерства внутрішніх справ України № 320 "Про затвердження Порядку оформлення і видачі паспорта громадянина України". Це перебачено наказом МВС від 1 березня 2018 року № 161.
Як пояснюють у Державній міграційній службі, зазначене рішення прийняте в рамках реформування системи документування та із врахуванням того, що паспорт громадянина України у формі книжечки зразка 1994 року вже тривалий час не видається у жодному підрозділі міграційної служби.
Разом з цим можливість за бажанням особи вклеїти фотокартку до такого паспорта по досягненні 25- та 45-річного віку прописана в інших нормативно-правових актах,..

До 600 ЦНАП отримають підтримку в рамках Програми «U-LEAD з Європою»

Автор: admin1 от 12-03-2018, 10:45

До 600 ЦНАП отримають підтримку в рамках Програми «U-LEAD з Європою»Розпочався перший раунд відбору учасників Фази Впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD з Європою». Учасники Програми отримують допомогу на створення або модернізацію центрів надання адміністративних послуг в громадах. Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах, які перебувають у процесі об’єднання. Долучитися до участі можуть й територіальні громади сіл, селищ та міст з кількістю мешканців від 5 до 50 тисяч. Також є опція спільної заявки. Фаза Впровадження реалізовується протягом чотирьох раундів, в рамках кожного Програма співпрацюватиме приблизно з 150 громадами...

Тепер замовити біометричний паспорт можна через інтернет: покрокова інструкція

Автор: admin1 от 17-10-2017, 11:54

Тепер замовити біометричний паспорт можна через інтернет: покрокова інструкціяВідтепер система iGov дозволяє замовити біометричний закордонний паспорт у 10-ти областях і в Києві. На сайті електронних послуг можна заповнити анкету і оплатити квитанції. Про те, що до системи iGov підключено загалом 111 населених пунктів. Сервіс дозволяє записатися в електронну чергу, заповнити заздалегідь всі необхідні документи і здійснити оплату. Нещодавно до сервісу було під’єднано ще кілька міст: Львів, Рівне, Херсон, Харків. Вишгород, Боярку, Бориспіль. На сайті iGov можна замовити оформлення біометричного паспорта у Києві та 10-ти областях: Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Львівській...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua