Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Закликаємо дотримуватись законодавства при проведенні конкурсів на посади керівників закладів ЗСО!

Автор: admin2 от 3-06-2021, 19:47
Закликаємо дотримуватись законодавства при проведенні конкурсів на посади керівників закладів ЗСО!Сьогодні, 3 червня відбулось засідання конкурсної комісії відділу освіти виконавчих органів Дрогобицької міської ради на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Дрогобицької міської територіальної громади, в якому також взяли участь представники райдержадміністрації.
Ознайомившись незадовго до проведення даного засідання із відповідними документами, а саме Положенням про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Дрогобицької міської територіальної громади,..

«ЗНО на Львівщині має пройти із дотриманням усіх заходів безпеки», - Іван Собко

Автор: admin2 от 17-05-2021, 15:51

«ЗНО на Львівщині має пройти із дотриманням усіх заходів безпеки», - Іван СобкоЗаступник голова Львівської ОДА Іван Собко дав доручення департаменту освіти звернутися з листом до Львівської міської ради для забезпечення необхідної кількості педегогів для проведення ЗНО, а також до Західного управління юстиції – з проханням відкласти провадження виконавчих дій по приміщеннях деяких пунктів тестування  для забезпечення проведення ЗНО за графіком.

«В школах особливо відчули наслідки ковіду. Чергову хвилю захворюваності нам вдалося подолати...

В Україні триває інформаційна кампанія з нагоди Дня Європи

Автор: admin2 от 13-05-2021, 14:20

В Україні триває інформаційна кампанія з нагоди Дня ЄвропиМіністерство освіти і науки втілює європейські цінності та підходи на практиці через освітні реформи.

Старт масштабної освітньої реформи за європейськими принципами і підходами відбувся після прийняття нової редакцій рамкового Закону України «Про освіту».

«Повага до людської гідності, свобода, демократія, рівність, верховенство права, повага до прав людини, у тому числі представників національних меншин...

Епідситуація не вплине на заплановані терміни проведення ЗНО

Автор: admin2 от 24-03-2021, 15:06

Епідситуація не вплине на заплановані терміни проведення ЗНОПробне тестування, як і було заплановано, відбудеться 10 квітня. Основна та додаткова сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах.

Це передбачено змінами до постанови Уряду від 9 грудня 2020 р. № 1236, які Кабінет Міністрів ухвалив 22 березня 2021 року. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України...

МОН: Розпочинається моніторингове дослідження якості початкової освіти

Автор: admin2 от 15-03-2021, 15:27

МОН: Розпочинається моніторингове дослідження якості початкової освітиМіністерство освіти і науки України спільно з партнерами розпочинає проведення моніторингу якості початкової освіти «Ефективність впровадження діяльнісних та ігрових методів навчання в освітній процес Нової української школи» – першого в Україні дослідження, що має намір проаналізувати, яким чином ігрові та діяльнісні методи навчання реалізуються в освітньому процесі початкової школи. Дослідження відбуватиметься протягом чотирьох років.

Метою дослідження є з’ясування ефективності впровадження діяльнісних та ігрових методів навчання в освітній процес Нової української школи...

Школам області рекомендували перейти на дистанційне навчання

Автор: admin2 от 11-02-2021, 16:21

Школам області рекомендували перейти на дистанційне навчанняДепартамент освіти і науки Львівської ОДА закликає керівників органів управління освіти на місцях відповідально поставитись до збереження здоров’я та життя школярів під час ситуації, що склалась внаслідок погіршення погодних умов.

Оскільки на території області сьогодні погіршилась погода, освітнім закладам рекомендують перевести навчання в онлайн-режим.

«З метою попередження переохолодження учасників освітнього процесу та відповідно до пропозицій обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки...

Стартує реєстрація на основну сесію ЗНО-2021

Автор: admin2 от 1-02-2021, 10:18

Стартує реєстрація на основну сесію ЗНО-2021Сьогодні, 1 лютого 2021 року розпочинається реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Цьогоріч вона відбудеться з 21 травня до 15 червня.

Згідно з календарним планом підготовки та проведення цьогорічного тестування реєстрація на ЗНО триватиме до 5 березня.

Участь в основній сесії ЗНО є безкоштовною. Кожен учасник має право скласти тести не більш ніж із 5-ти навчальних предметів...

Представників громад запрошують на вебінар про передачу майнових комплексів закладів освіти

Автор: admin2 от 26-01-2021, 15:01

Представників громад запрошують на вебінар про передачу майнових комплексів закладів освітиУ четвер, 28 січня відбудеться вебінар «Проблеми та виклики передачі майнових комплексів закладів освіти із власності районних рад». До участі запрошують голів і управлінців освітою громад.

Організатори - швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти». На ключові фінансові та юридичні питання, що виникають у зв’язку з передачею майна закладів освіти від районних рад до територіальних громад, відповість експерт із місцевого самоврядування Сергій Яцковський...

Як працюватимуть заклади освіти з 25 січня– роз'яснення МОН

Автор: admin2 от 22-01-2021, 08:14

Як працюватимуть заклади освіти з 25 січня– роз'яснення МОНЗ 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу. Згідно з документом, на період дії карантину заборонено: відвідувати заклади освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти; відвідувати заклади освіти здобувачами освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19...

Педагоги та науковці вважають, що проєкт Типової освітньої програми потребує вдосконалення

Автор: admin2 от 21-01-2021, 10:10

Педагоги та науковці вважають, що проєкт Типової освітньої програми потребує вдосконаленняПроєкт Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти представники освітньої галузі обговорили сьогодні в межах круглого столу. У проєкті представлений перелік навчальних предметів (інтегрованих курсів), з яких школа може обрати ті, що увійдуть у її освітню програму.

«Освітня програма - надзвичайно важлива складова майбутнього навчання наших дітей. Від того, яку програму ухвалять, буде залежати реакція суспільства, адже ця програма може мати серйозні наслідки. Важливо обговорити різні варіанти та напрацювати своє бачення,..

Наступного тижня розпочинається реєстрація на проходження сертифікації педагогічних працівників

Автор: admin2 от 12-01-2021, 16:41

Наступного тижня розпочинається реєстрація на проходження сертифікації педагогічних працівниківРеєстрація для участі у сертифікації триватиме з 18 до 31 січня включно. Сертифікація складається з трьох етапів, що відбуваються послідовно один за одним.

Під час сертифікації відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації (проводить Український та регіональні центри оцінювання якості освіти); самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи); вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти та її територіальні органи)...

Дистанційне навчання повинне відбуватися у онлайн та офлайн форматах: пояснення МОН

Автор: admin2 от 12-01-2021, 14:39

Дистанційне навчання повинне відбуватися у онлайн та офлайн форматах: пояснення МОНМіністерство освіти та науки України рекомендує учителям під час дистаанційного навчання використовувати два режими проведення заняття - онлайн та офлайн. Це пов'язано із набранням чинності нового санітарного регламенту для шкіл, яким обмежений час використання гаджетів упродовж одного уроку.

"Санітарний регламент для закладів загальної середньої освіти, який набув чинності з 1 січня 2021 року, обмежує час безперервної роботи з технічними засобами навчання, зокрема комп’ютерами, планшетами, іншими гаджетами. Водночас тривалість навчальних занять, визначена ст. 10 Закону України..

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua