Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Соціальні працівники разом з правоохоронцями відвідали Уличне

Автор: admin2 от 29-01-2020, 12:47

Соціальні працівники разом з правоохоронцями відвідали УличнеВчора, 28 січня працівники  Дрогобицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Марцінко та Мар’яна Бечкало  спільно з працівниками ювенальної превенції Дрогобицького ВП ГУ НП у Львівській області Віталією Мроць, старшим ДОП Віталієм Сосяком, дільничним офіцером поліції Іваном Довгуном та Уличненським головою сільської ради Святославом Стефанківим здійснено візит у сім’ю, яка опинилася  в складних життєвих обставинах. З батьками проведено бесіду  щодо належного виконання батьківських обов’язків, налагодження доброзичливого мікроклімату в сім’ї, та створення безпечних умов проживання дітей.

Результати виборів до Дрогобицької районної ради

Автор: admin2 от 30-10-2015, 16:44

Результати виборів до Дрогобицької районної ради

 

Інформує районна територіальна виборча комісія:

opracovano-protokolv-rayon.doc [ b] (завантажень: 512)
spisok-detutatv-yak-proyshli.rar [ b] (завантажень: 1023)

В Дрогобицькому районі станом на 16 годину проголосувало 41,79% виборців

Автор: admin1 от 25-10-2015, 16:22

В Дрогобицькому районі станом на 16 годину проголосувало 41,79% виборців

Станом на 16.00 год. в Дрогобицькому районі  проголосувало 24 241 особа, що становить 41,79% виборців.

Нагадаємо, що всі виборчі дільниці розпочали свою роботу о 8.00 і працюватимуть до 20-ої години.

На Дрогобиччині відкрилися всі виборчі дільниці, розпочалося голосування

Автор: admin1 от 25-10-2015, 08:17

На Дрогобиччині відкрилися всі виборчі дільниці, розпочалося голосуванняВ Дрогобицькому районі сьогодні, 25 жовтня, о 8.00 ранку, вчасно відкрились усі 75 виборчих дільниць, де сьогодні обирають депутатів до місцевих рад усіх рівнів, а також сільських та селищних голів.

Кожен виборець району отримає кілька бюлетенів на руки: для виборів депутатів обласної, районної та сільської ради, а також для виборів сільського або селищного голови.

Виборчі дільниці будуть працювати до 20 години.

Чи є ви у списку виборців? 19 жовтня – останній день для перевірки

Автор: admin1 от 19-10-2015, 12:46

Чи є ви у списку виборців? 19 жовтня – останній день для перевіркиВідповідно до Закону України "Про місцеві вибори" кожен виборець може звернутися до дільничної виборчої комісії або безпосередньо до органу ведення Державного реєстру виборців із заявою про уточнення попереднього списку виборців. Також це стосується й отримання інформації про включення або виключення зі списку себе особисто або інших осіб, а також щодо наявності або відсутності відмітки про нездатність виборця самостійно пересуватися. "Якщо вас немає у виборчому списку або дані є неточними чи неповними, необхідно подати таку заяву не пізніше, як за 5 днів до дня голосування, тобто до 19 жовтня включно. Виборча комісія повинна розглянути її впродовж одного дня.

Повідомлення Броницької сільської територіальної виборчої комісії

Автор: admin1 от 16-10-2015, 15:30

Броницька сільська територіальна виборча комісія інформує про зареєстрованих кандидатів до Броницької сільської ради та кандидатів на посаду сільського голови

bronicya.doc [ b] (завантажень: 80) 

Повідомлення Долішньолужецької сільської територіальної виборчої комісії

Автор: admin1 от 16-10-2015, 15:26

Долішньолужецька сільська територіальна виборча комісія інформує про зареєстрованих кандидатів до Долішньолужецької сільської ради та кандидатів на посаду сільського голови

d.luzhok.doc [ b] (завантажень: 42) 

 

Склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району (продовження)

Автор: admin1 от 15-10-2015, 16:46

Склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району (продовження)Дрогобицька районна виборча комісія Львівської області ПОСТАНОВИЛА: 
1. Сформувати та затвердити склад дільничних виборчих комісій Дрогобицького району Львівської області в загальній кількості 75 (сімдесят п’ять) згідно додатків 1-75.
2. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті органів місцевого самоврядування Дрогобицького району та разом із відповідними додатками передати відповідним дільничним виборчим комісіям.

Районна ТВК затвердила склад дільничних виборчих комісій

Автор: admin1 от 15-10-2015, 16:16

Районна ТВК затвердила склад дільничних виборчих комісійРайонна територіальна виборча комісія розглянувши подання місцевих організацій політичних партій місцевих організацій політичних партій, кандидатів у депутати від яких зареєстровано Дрогобицькою районною виборчою комісією в багатомандатному виборчому окрузі з виборів депутатів Дрогобицької районної ради, подання кандидатів на посаду сільських, селищних голів відповідних сільських селищних рад Дрогобицького району Львівської області, подання кандидатів у депутати відповідних сільських селищних рад Дрогобицького району Львівської області, зареєстрованих відповідними сільськими, селищними виборчими комісіями у відповідних одномандатних виборчих округах, щодо кандидатур до складу дільничних виборчих комісій...

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua