Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Адреса та контактні телефони управління праці та соціального захисту населення РДА

Автор: admin2 от 29-01-2021, 09:18

Адреса та контактні телефони управління праці та соціального захисту населення РДААдреса управління: вул. 22 Січня, 41, м.Дрогобич

Електронна пошта управління soczachyst@ukr.net 

З питань надання державних соціальних допомог – 3-92-78
з питань надання житлових субсидій – 41 – 00 – 45
з питань надання пільг та компенсацій інвалідам, ветеранам війни, учасникам АТО (ООС) – 3-89-71
з питань сімейної політики та оздоровлення – 3-77-63...

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»

Автор: admin2 от 14-02-2020, 11:45

«ДОНБАС СОС» безкоштовна «гаряча лінія»Безкоштовна «гаряча лінія» громадської організації «Донбас СОС» за підтримки Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України надає консультаційні послуги інформаційного та правового характеру щодо широкого кола питань стосовно реалізації та захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі внутрішньо переміщених осіб та цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей та Автономної Республіки Крим і міста Севастополя...

Від сьогодні в Україні зросли пенсії

Автор: admin2 от 1-07-2021, 12:22

Від сьогодні, 1 липня в Україні зростають пенсійні виплати. Інформують у Міністерстві соціальної політики України.

 Так, у зв’язку із підвищенням прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1 769 грн до 1 854 грн підвищується:

- мінімальна пенсія з 1 769 грн до 1 854 грн;

- надбавки до пенсій за понаднормовий страховий стаж, підвищення, щомісячна державна адресна допомога до пенсії учасникам та інвалідам війни,  пенсії за особливі заслуги...

Відповіді на запитання щодо призначення субсидій

Автор: admin2 от 17-06-2021, 14:46

З 1 травня 2021 року надання житлових субсидій в Україні відбувається по-новому. Продовжуємо надавати відповіді на найбільш поширенні запитання громадян..

Комісія призначила адресну допомогу внутрішньопереміщеній особі

Автор: admin2 от 17-06-2021, 14:18

Сьогодні, 17 червня перший заступник голови райдержадміністрації Роман Шлярп провів засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Комісія розглянула заяву та прийняла рішення призначити щомісячну адресну допомогу на покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг внутрішньо переміщеній особі, яка на сьогодні проживає на території району.

Інформація щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 року

Автор: admin2 от 11-06-2021, 13:00

Стосовно скасування норми щодо призначення субсидії за рішенням комісії

З 1 травня 2021 року призначення житлових субсидій на підставі рішень комісій не передбачено. Усі випадки, коли житлова субсидія призначалася за рішенням комісії, розділені на дві групи:

- коли житлова субсидія призначається на загальних підставах (на понаднормову площу житла; за наявності заборгованості з оплати послуг за умови укладення договору про її реструктуризацію; у випадку розділених особових рахунків; за фактичним місцем проживання орендарям...

Запитання – відповіді щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 року

Автор: admin2 от 7-06-2021, 16:43

Запитання – відповіді щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 рокуЧи мають право на отримання житлової субсидії з урахуванням майнового стану членів домогосподарства?

Житлова субсидія призначається за наявності у конкретного члена домогосподарства та члена сім’ї особи зі складу домогосподарства одного транспортного засобу, якому більше 5 років, або двох транспортних засобів, яким менше 15 років (крім мопеда і причепа). Для прикладу: за наявності в однієї особи двох транспортних засобів, яким 10 і 14 років, субсидія не призначається, а за наявності в однієї особи двох транспортних засобів, яким 8 і 17 років,..

Дочка загиблого учасника АТО отримає грошову компенсацію на придбання житла

Автор: admin2 от 4-06-2021, 11:30

Дочка  загиблого учасника АТО отримає грошову компенсацію на придбання житлаСьогодні, 4 червня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Романа Шлярпа відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації.

Розглядалося питання проведення перерахунку розміру грошової компенсації на придбання житла дочці загиблого військовослужбовця — учасника АТО.

Перерахунок проводиться у зв’язку зі зміною вартості 1 м2 загальної площі житла...

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерам

Автор: admin2 от 3-06-2021, 17:08

В області перерахували пенсії працюючим пенсіонерамУ червні 2021 року Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області проведело автоматичний перерахунок виплат пенсіонерам, які після призначення (попереднього перерахунку) пенсій продовжували працювати.

Перерахунок пенсій проведели з 1 квітня поточного року без звернень пенсіонерів з урахуванням страхового стажу, набутого по лютий 2021 року. 

При проведенні перерахунку обрано більш вигідний для пенсіонера варіант: з урахуванням лише страхового стажу...

До уваги одержувачів житлових субсидій

Автор: admin2 от 2-06-2021, 14:34

До уваги одержувачів житлових субсидійЗ травня 2021 року потрібно поновити документи для призначення житлових субсидій тим отримувачам, які:

- отримували, житлову субсидію у грошовій безготівковій формі;
- отримували, субсидію за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);..

Триває реформування органів державної виконавчої влади на місцях

Автор: admin2 от 31-05-2021, 12:28

Триває реформування органів державної виконавчої влади на місцяхПро це сьогодні йшлося під час понеділкової наради, яку провів голова райдержадміністрації Степан Кулиняк. Так, продовжується процес реформування системи соціального захисту населення. Створено Національну соціальну сервісну службу України, до відання якої належить реалізація державної політики соціального захисту населення і захисту прав дітей відповідно до потреб жителів територіальних громад. На базі управлінь соціального захисту населення будуть утворені регіональні підрозділи Нацслужби: 1 липня цього року — обласні, а з 1 січня 2022 року — районні. Одним з пріоритетних завдань, яке виконуватиме Національна соціальна сервісна служба України та її місцеві центри, є розвиток якісних соціальних сервісів за принципом їх максимальної доступності для отримувачів...

Запитання – відповіді щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 року

Автор: admin2 от 28-05-2021, 13:29

Запитання – відповіді щодо призначення житлових субсидій з травня 2021 рокуКому потрібно поновити документи на отримання житлової субсидії?

  • отримувачам, яким надавалася житлова субсидія у грошовій безготівковій формі;

  • отримувачам, яким була призначена житлова субсидія за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень (будинків); індивідуальні забудовники, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщені особи);

  • отримувачам, яким була призначена житлова субсидія без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку), які не проживають за місцем реєстрації.

Назад Вперед
Наверх
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua